Wpis z mikrobloga

@Dominik-95: takie głupie pytanko - czy te opłaty co ja tutaj widzę się łączą? tj jeśli powiedzmy biore samochod zeby przejechac 10 km i zajmie mi to 10 minut to zapłacę za to 8 + 5 zł , jeśli auto postoi sobie 10 minut to 1 zł i później droga powrotna, sumując wyjdzie mnie to 27 zł, tak? czy w traficarze są jakieś ulgi do tego? może jakieś abonamenty coś?
Nie polecam traficar. Zawodny syf. Fatalny customer service. Idziesz do auta np 10 min, umówiony na spotkanie a auto się nie otwiera z powodu "błędu połączenia". Dzwonisz na infolinie i mają to w dupie. O ile połączysz się po kolejnych 10 minutach. Tak spóźniłem się 2x na spotkania istotne dla mnie dlatego już nie korzystam z tego dziadostwa i odradzam. Uber czy Taxify pewne. No i ten traficar wychodzi jedynie taniej w
@watysz na razie wypatrzyłem jedną sztukę i teraz ją ktoś wypożyczył. Pewnie dopiero je ustawiają po mieście i do wieczora będzie 9 sztuk.

@ehhhh tak, łączą się. U nich na stronie masz kalkulator na którym możesz zobaczyć ile zapłacisz za przejazd z podanego punktu A do B. Abonamentów niestety nie ma.
@MrBENTLEY: no widzisz, ja mam z 500km zrobionych glownie na trasach 2-5km i nigdy nie mialem problemu z otwarciem samochodu, co prawda raz z zamknieciem przez co wydłużyl się wynajem ale po przedstawieniu tej sytuacji na infolinii od razu mi zredukowali koszty wynajmu.
@watysz: Ja mam nawet ponad 500km bo od samego samego początku używałem i polecałem, ale jak kilka razy mnie zawiódł w ostatnim czasie to dziękuję i jak przedtem polecałem to teraz odradzam.
no widzisz, ja mam z 500km zrobionych glownie na trasach 2-5km i nigdy nie mialem problemu z otwarciem samochodu


@watysz: ja jechałem z 5 razy z czego dwa razy się nie otworzył... Szybciej byłbym MPK niż dojść na piechotę po niego, a potem czekać na taksę.
@MrBENTLEY: @metaxy: zdarzyło mi się kilka razy, że nie chciał się zamknąć, ale w maks. 5 minut załatwiałem sprawę z infolinią. Innych problemów nie miałem, no ale ja nie traktuję Traficara jako podstawowej oferty w przemieszczaniu się po mieście (choć prawie 1700km już nabiłem). Zawsze ważę sytuację i dokonuję wyboru pomiędzy Trafi/Uber/Taxi (różne apki)/MPK - istotna jest zawsze trasa, odległość, pora dnia (natężenie ruchu) itp. Nierzadko MPK jest najlepszym wyborem.