Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak byłam młodsza często się cięłam, co skrzętnie ukrywałam przed sobą i innymi. Przestałam to robić dla mojego ukochanego, żeby nie sprawiać mu przykrości. Mam za sobą próbę samobójczą. Wszystko skończyłam ok 3 lata temu, na ciele mam dużo blizn, które ciągle przypominają mi o tym czasie. Problem nastąpił całkiem niedawno, jakieś kilka miesięcy temu, znowu zaczęłam o tym myśleć. Z dnia na dzień myśli są coraz bardziej intensywne, powstrzymuje mnie tylko lato i upały na zewnątrz, nie chcę żeby ludzie to oglądali i mój ukochany, nie chcę żeby znowu cierpiał przeze mnie. Nie wiem już co robić, jestem o krok od zaczecia tego od początku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim powiedz o tym swojemu ukochanemu. Tłumienie emocji pogłębia problem i sprawia, że czujesz się wyizolowana. Poza tym naprawdę polecam spróbować jakiejś terapii. Psychologa bym odradzała. Do zmian potrzebne jest realne działanie. Sama rozmowa często nie wystarcza. Będzie dobrze, tylko podejmij jakieś kroki w kierunku zmian!