Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Dare nie oczekuje tatuażu za 50zl w dobrym studio chodzi mi o studio gdzie ktoś indywidualnie wyceni ,a nie krzyknie 250 czy 300 złotych za malutki tatuaż
@Amadesu: ale zdajesz sobie sprawe że "cena startowa" w większości studiów ma swoje uzasadnienie, tak jak i w moim? Żeby zrobić nawet małą kropkę czy serduszko wielkosci paznokcia trzeba zużyć niewiele więcej materiałów (tylko kwestia farb) jak do sesji 6cio godzinnej - odkażenie wszystkiego (do 3 różnych preparatów odkażających), mnóstwo folii, folie na kabel, folie na maszynke, taśmy, maszynka aby usunac włosy, kalka hektograficzna, preparat do odbicia wzoru, kartridz lub rura
@Amadesu: jak maly tatuaz, skladajacy sie z linii zrobi ci prawie kazdy, pojdz do niezlego studia, np dirty lust, gulestus, black star czy rock'n'roll - robota bedzie dobrze wykonana. unikaj miejsc typu trzy 6 tattoo czy legia tattoo to nie nabawisz sie zakazenia ani nie bedziesz mial problemow
via Android
  • 0
@daox już ogarnąłem temat umówiłem się w Undergog w Warszawie. Nie wiem kto dokładnie robił mi tatuaż wiem że zajmował się głównie oldschoolowymi dziarami
@daox: Nie wiem czemu, ale mnie nie zawołało, dobrze że sam sprawdziłem jeszcze raz co sie tutaj wyprawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amadesu: Ogólnie co studio, to inne zasady - w niektórych studiach, są artyści którzy bardzo mało albo w ogóle nie utożsamiają się z studiem, i czasami daty, szczegóły wzoru i cene dogaduje się bezpośrednio z tatuatorem, a nie z administratorem studia. U nas np.
via Android
  • 0
@daox
@dumlix
Wybaczcie moją ignorancję wiem tylko że się nazywa Paweł ale na stronie studia go już tam nie ma. A sesję będę mieć u rinsta83 na przyszłość zapamiętam u kogo robiłem tatuaż pozdrawiam.
via Android
  • 0
@daox powiem tak, to był mój pierwszy tatuaż i byłem za bardzo podjarany po czasie zauważyłem. To prosty tatuaż i po prostu kreski wyszły nie za bardzo równe.