Wpis z mikrobloga

@szypkodawejplusa: Aha czyli według ciebie to teraz to Palestyńczyków nie szkoda bo kiedyś tak samo traktowano Żydów ? Tutaj wychodzi u ciebie hipokryzja. To że kiedyś arabowie gnebili żydów to nie znaczy że teraz żydzi mogą gnębić palestyńczyków.

Poza tym nie wiem czy wiesz ale żydzi to nie jest monolit.

P.S: Gdyby się do twojego domu ktoś władował i zarządał podziału na pół to też byś się nie zgodził i wygoniłbyś
Aha czyli według ciebie to teraz to Palestyńczyków nie szkoda bo kiedyś tak samo traktowano Żydów ? Tutaj wychodzi u ciebie hipokryzja.


@RuskiAgent1917: Nope, to z Ciebie wychodzi nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, bądź po prostu ignorowania niewygodnych faktów, bo nie rozmawiamy o tym czy "Palestyńczyków szkoda". Przypomnę Ci tylko: zarzuciłeś Izraelowi syndrom "oblężonej twierdzy" i destabilizowanie Bliskiego Wschodu, czyli państw arabskich. Przypomniałem Ci, że to państwa arabskie zaatakowały Izrael i rozpoczęły
@szypkodawejplusa: Przed drugą wojną światową (w latach 30.) w Palestynie mieszkało ponad 100 tysięcy żydów i ponad 700 tysięcy palestyńczyków. Potem po wojnie przyjechało tam parę milionów żydów i mając tą większość zarządali podziału Palestyny na dwie części. Poza tym na początku istnienia Izraela próbowano zaszczepić tam komunizm więc nie dziwi mnie to że proponowali palestyńczykom podział. Potem jak do władzy doszli syjoniści czyli nacjonaliści to zaczęli eksterminację palestyńczyków i zaczęli
Słaby prowokator z ciebie. Doucz się zanim będziesz z kimś dyskutował.


@RuskiAgent1917: Brakuje argumentów, więc zaczynamy osobiste wycieczki, jakie to typowe xD

Poza tym na początku istnienia Izraela próbowano zaszczepić tam komunizm


W Polsce nawet nie probowano, tylko zaszczepiono! I co ty na to? Zlikwidować Polskę! ;)

Przed drugą wojną światową (w latach 30.) w Palestynie mieszkało ponad 100 tysięcy żydów i ponad 700 tysięcy palestyńczyków. Potem po wojnie przyjechało tam
@szypkodawejplusa: Zarzucasz mi wycieczki osobiste a sam mnie obraziłeś bo napisałeś:

Proszę cię, zakończ tą komedię


A dane demograficzne mam z angielskiej wikipedii - Demography of Palestine 1931.

A poza tym to żydom się należy palestyna bo ?
@RuskiAgent1917: Jeżeli stwierdzenie "zakończ tę komedię" po wpisach w stylu "Żydzi agresorzy destabilizujo arabskie państwa!!!1111oneone" uważasz za wycieczki osobiste, proszę bardzo. Z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej.

A poza tym to żydom się należy palestyna bo ?


@RuskiAgent1917: Żydzi chcieli się tą Palestyną podzielić, to Arabowie (zresztą, po raz kolejny, potomkowie ich zaborców) odrzucili tę propozycję i ich zaatakowali.
@RuskiAgent1917: Tak jak i ty nie odpowiedziałeś dlaczego Arabom należy się bardziej, mimo że zadałem pytanie jako pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo że ja nie napisałem że Żydom należy się bardziej. Zasługują na swoje państwo w Palestynie, ale Arabowie też mogliby je dostać. Popieram koncepcję dwóch państw. Wystarczyło zachować sąsiedzkie stosunki, zamiast atakować Izrael z miejsca.
Aha czyli według ciebie to teraz to Palestyńczyków nie szkoda bo kiedyś tak samo traktowano Żydów ? Tutaj wychodzi u ciebie hipokryzja. To że kiedyś arabowie gnebili żydów to nie znaczy że teraz żydzi mogą gnębić palestyńczyków.


@RuskiAgent1917: Jeszcze tylko chciałem się odnieść do tego zdania na zakończenie dyskusji, bo bardzo wybiórczo traktujesz to "to że coś im zrobili nie znaczy że mają im robić to samo". Bo kiedy koalicja arabska
@RuskiAgent1917: Zero odniesienia do argumentu bo zostałeś zaorany, tylko marna próba sprowokowania, w sumie to spodziewałem się tego. Widzę że dyskusja z Tobą jest bez sensu, bo jesteś tak zaślepiony jedną stroną propagandy że z automatu odrzucasz wszelkie fakty z drugiej strony. Pamiętam twoje początki na tagu, kiedy dawałeś wartościowy kontent i można było z Tobą normalnie podyskutować, ale widzę że twój dryf w stronę Mareczka skończył się tragicznie. ¯\_(ツ)_/¯ Żyj
@szypkodawejplusa:

Zero odniesienia do argumentu bo zostałeś zaorany,


Zachowujesz się jak typowy lewus który za ostateczny argument uważa napisanie "xD"

tylko marna próba sprowokowania


No ty cały czas prowokujesz.

w sumie to spodziewałem się tego. Widzę że dyskusja z Tobą jest bez sensu,


No jak się tego spodziewałeś to po co ze mną rozmawiałeś ? Dyskusja jest bez sensu bo mam inne poglądy od twoich ? Świetne masz podejście do dyskutanta.
Zachowujesz się jak typowy lewus który za ostateczny argument uważa napisanie "xD"


@RuskiAgent1917: Kolejna typowa ostatnia linia obrony, próba zaszufladkowania politycznie xD tak swoją drogą to pudło misiaczku, prawa strona here. Tutaj przy okazji przyznałeś się do ignorowania niewygodnych wypowiedzi, bo jeżeli jawne przedstawienie twojej hipokryzji na przykładzie Huti to według ciebie "xD" to ja nie mam pytań.

No jak się tego spodziewałeś to po co ze mną rozmawiałeś ? Dyskusja
@szypkodawejplusa: Widzę że twoje nędzne kontrargumenty zostały szybko spisane na kolanie przez ciebie a podyktowane przez moich wrogów. Nie będę się do nich odnosił bo to stek bzdur a poza tym widac wyraźnie że nie masz neutralnego stosunku do dyskutanta bo notorycznie mnie wyśmiewasz i manipulujesz moje słowa oraz dodatkowo próbujesz kreować się na jakiegoś eksperta i głos rozsądku. Słabe jest to wszystko z twojej strony. Potrafisz tylko nazwac kogoś mareczkiem
@RuskiAgent1917: No cóż, powiem ci tak: nie nadajesz się do żadnej dyskusji. Zero argumentów, durne porównania, obelgi i tak uwielbiany przez ciebie "syndrom oblężonej twierdzy", który właśnie ostatnią wiadomością dobitnie pokazałeś. W dodatku wybiórcze traktowanie faktów historycznych, które uznajesz tylko kiedy pasują do twojego światopoglądu. Bez odbioru misiaczku.