Wpis z mikrobloga

@patkaaa123: dlaczego? Znasz mnie, że taki wyrok wydajesz? Zostałem wiele razy odrzucony przez kobiety i zawsze powodem był tylko i wyłącznie wzrost. Średni wzrost to jedyna rzecz jakiej mi brakuje, żeby być atrakcyjnym facetem, więc czemu miałbym tego nie robić?


Nie, to nie mogl byc tylko wzrost, zreszta 170 to jeszcze nie tragedia przeciez.
@odpad_biologiczmy: nie idź na to. Miałem robione wydłużanie nogi, co prawda nie z powodu niskiego wzrostu, bo mam 185 xD, ale co ważne tylko jednej i wiem, że okres dochodzenia do siebie po tym zajmie ci co najmniej 2 lata aby przywrócić nodze jako taką sprawność. A co dopiero jak ci będą robili dwa wydłużenia na raz. Nie warto
@kulaty: nie mogę sobie przypomnieć, czy w tym roku przeszedłem taki dystans jednego dnia. Nie jestem leniem, bo chodzę na siłkę i mam bardzo niski bf, ale po prostu na dłuższe dystanse wolę samochód.

Poza tym jeśli miałeś wydłużanie w PL, to nie dziwię się z postępów rehabilitacji.
@kulaty: nie wiem dlaczego tak długo, ale przeczytałem już kilkanaście "pamiętników" ludzi, którzy mieli wydłużane nogi ze względów czysto kosmetycznych i nigdy rehabilitacja nie trwała tak długo. Musiałeś mieć albo bardzo poważne komplikacje albo słabego fizjoterapeutę. Przypomniałem sobie, że mój kuzyn też miał wydłużaną nogę w wieku jakichś 8-10 lat i nie słyszałem, żeby miał jakieś problemy z tym później.
@odpad_biologiczmy: dziesięciolatek to inna sprawa, u dzieci się to szybciej goi. Nie powiedziałbym, że miałem słabego terapeutę, po roku doprowadził mi nogę do takiego stanu że chodziłem bez kul. Ale pamiętaj, że wydłużając będziesz miał osłabione obie i po pół roku nie chodzenia w ogóle nie będziesz mieć prawie wcale mięśni zdolnych do poruszania nimi, a odbudowa na obu trwa dłużej, bo nie będziesz mieć sprawnej nogi jako oparcia
co sądzicie o facecie o wzroście 170cm, który chce przejść operację wydłużenia nóg, żeby zyskać szacunek i zainteresowanie kobiet?


@odpad_biologiczmy: że jest głupi, ale w sumie jak go nie znam i nie mam z nim nic wspólnego to #!$%@?. Jakbym się dowiedziała, że któryś z moich znajomych miał taki zabieg, a już w ogóle, że był tak umotywowany, to na pewno bym z niego śmieszkowała xD
inaczej mówiłabyś, gdybyś nigdy nie miała zainteresowania ze strony płci przeciwnej.


@odpad_biologiczmy: czyli co, jakbym nie miała niebieskiego (który jest ode mnie 20 cm niższy, serio xD) to nie miałabym poczucia humoru? xD