Wpis z mikrobloga

Dostalem dzis wezwanie, zeby sie stawic w Urzedzie Celno-Skarbowym w Katowicach w roli swiadka. Sprawe prowadzi naczelnik urzedu z Bialej Podlaskiej xD

Dzwonie i sie pytam o co chodzi, bo z tym rejonem to mam tyle wspolnego co wcale, ale ze RODO srodo i poufne dane to mi gowno powiedzieli, mam sie stawic bo jak nie to 2800zl kary.

Jedyne co mi przychodzi do glowy, to to, ze wiozlem kiedys towar z jakiejs firmy ktora ciela w #!$%@? na podatkach i teraz szukaja informacji gdzie moga. No, tyle ze jak tam jezdzilem to jedynie do Siedlec i bylo to z 2 lata temu, takze gowno pamietam, no ale nie da sie zadzwonic i spytac, tylko #!$%@? bier pan wolne i laz po urzedasach...

#urzadskarbowy #mojkrajtakipiekny #gownowpis #bekaztransa ##!$%@? #polska
  • 8
@Solidarny: No wiesz, w dupie mam jakas firme 400km ode mne i postepowanie z nia zwiazane, a wzywaja mnie tylko dlatego, ze najprawdopodobniej wiozlem im towar. Kto mi zaplaci za wolne w piatek, dzien kiedy jest najwiecej roboty z czego moze sie zdarzyc robota na wyjazd.

Po prostu sa niepowazni, nie mam czasu na takie #!$%@?, sa telefony, chca niech dzwonia, nagrywaja rozmowe czy co tam jeszczw, a nie truja dupe.