Wpis z mikrobloga

@Qbol69

: Runda 4 @ Imola

- specjalna wersja toru tylko na czas prekwalifikacji która ogranicza do minimum możliwość wyjazdu poza umowne granice toru. Wszystko do pobrania na naszym ligowym dysku google
@Qbol69: tzw. nazisurface. Jeżeli wyjedziesz na tyle szeroko, że np. prawe koła opuszcza tor, a lewymi będziesz jechał po linii, apka nie zaliczy ci okrążenia. Polecam obejrzeć mój onboard ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie w kilku miejscach ciut ciut odpuszczam byleby nie skasowało mi czasu.
@Golomp: Miałem wrażenie, że na pierwszym łuku na prostej startowej jak za bardzo się zbliżyłem do prawej strony toru (bez wjazdu na zielone) to słyszałem perkusje w tle, że niby wyjechałem xd
@Golomp: No na Doningtonie nie miało problemu z tym, żeby w ostatnim sektorze sobie ominąć pachołki i przeciąć na prostą startową zyskując 20 sekund xD
Wrócił bym sobie do iracing, ale jak pomyślę, że oprócz abonamentu trzeba jeszcze tory kupować za tyle szekli to aż mnie skręca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Qbol69: No niestety, iRacing z tego powodu nie każdemu przypasuje, raczej nie jest to na polskie kieszenie xD
Plus jest taki, że wystarczy kupić jakieś 5-6 torów i ze 2 auta z różnych serii i praktycznie przez cały sezon jest czym i gdzie jeździć), tyle że nadal te ~300zł trzeba wydać na sam content :p
@Golomp: Kilka już mam tam, z 2-3 stówki włożyłem na tory i samochody. Kupowałem pod skip barbera głównie, ale jak przyszedł czas na przesiadkę na formule renault to oczywiście inne tory i jak zobaczyłem ile muszę na to wydać żeby jeździć no to bardziej jestem skłonny chyba wydać podobną kasę i sobie na track day na moto na jakiś tor w okolicy pojechać ;]