Wpis z mikrobloga

Hjallbrekka Wiosna 850 Misja M3.1: Polowanie w północnych lasach.
-----------------------------------------------------------------------

@skejwen @Grzechu10g @Kwasnytoja @zykythic @Amelinowy @mac3 @gringo_z_Lukowa @Queltas @Jean-Paul_Sartre @Anmares @szaraskarpeta @Petters @Diamond-kun @Stid @JanKremovski @RobertoCecon @MacMikus

- Trzydzieści siedem, trzydzieści osiem. Ej, ile to będzie na buszle?

- Stary nie wiem, zapytamy Gydy na miejscu. Czy wszyscy wrócili z północnych szwendaczek?

- Czekamy jeszcze na Vignira.

Zobaczyliście na horyzoncie zdyszanego Vignira, ciągnącego w pośpiechu sanie. Gdy dobiegł do reszty, padł na ziemię, łapczywie łapiąc oddech.

- Tylko tyle upolowałeś przez trzy tygodnie?

- Biały... biały jeleń. Wyglądał... wspaniale - dyszał ciężko Vignir Blask

- I co, upolowałeś go?

- NIE! TO był... znak od... bogów. Jakże mogłem... na Odyna... jakże mogłem go ustrzelić.

- A nie chlałeś przypadkiem i nie wymyśliłeś tej historii, żeby przykryć marne łowy?

- A wy niby ile... buszli upolowaliście?

- Kolejny...

Wikingowie rozpoczęli pakowanie obozu. Na płaszczu Logiego pojawił się pierwszy płatek śniegu. Jego towarzysze dostrzegli jak Logi ciężko westchnął, po czym zarzucił worek z mięsem na ramię i spokojnie skierował się wraz z innymi na południe.

-----------------------------------------------------------------------

Raport z misji:

Buszli: 78

Obrażenia: brak

Wszyscy otrzymują + 3 pkt doświadczenia BG
Farmerzy otrzymują + 2 pkt doświadczenia umiejętności podstawowej
Szkutnicy otrzymują + 1 pkt doświadczenia umiejętności pobocznej

Slothi i Horund Niejasny język dodatkowe +2 pkt doświadczena BG za roleplay

-----------------------------------------------------------------------
Grafika egilthompson @ DeviantArt

Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
źródło: comment_aDOQYpSADeRxIfCcyiKyS4VH5P27VrBf.jpg
  • 3
@mac3: Vignir - szkutnik
grzybki? Grzybki?!
To był znak. Znak, że na horyzoncie pojawi się coś, o co muszę zawalczyć. Nie jakieś grzybki. Bogowie odezwali się do mnie, po czym pokazali, że nie jestem jeszcze godny. Następnym razem będę.
Od dzisiaj pracuję ciężej, żyję prawiej i czekam. Bo wiem, że kiedy następnym razem biały jeleń pojawi się na mojej drodze, będę gotowy. Rzekłem.