Wpis z mikrobloga

proszę mi przypomnieć jesli pominę osoby którym warmiańska ręka sprawiedliwością wymierzyła karę:
czceczetkowicz, major, mexicano, gimbus lech (po części), kochanica zuzia, administratorzy grupy fb (próba zrobienia lajta z kononem, srogo ich wtedy wyruchał), niemiecki (tez miał donos) i teraz CT xD urwaaaa to jest doskonały wymiar sprawiedliwości. ja zaczyna się bać źle pisać o kononie żeby mnie coś nieprzyjenego nie spotkało ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
@William2290:
W zasadzie wszyscy, ktorzy otarli sie o Szkolna, padli ofiara klatwy
-Tatus-RIP
-Mamusia-RIP
-Bogus-RIP
-Czeczetkowicz- z lokalnego dzialacza spol, muzyka, polityka i aktywisty , stal sie zbieraczem cebuli
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: racja racja, w sumie terka nieświadomy niczego i listu do konona a jesienią miał wjazd policji na chatę w sprawie morderstwa. Akurat to była robota karaczana ale nieprzyjemności były, a warmianin groził i ostrzegał :P
  • Odpowiedz
@PanKromeczka: admini grupy na fb (tej największej) chcieli zrobić lajta z kononem i majorem w tym iza aka kajetan pdgórski. Złożyli się na paliwo przejechali ileś set kilometrów kupili mu żarcia za ponad sto i chcieli dać umowę do podpisania do podziału zysku xD konon się nie zgodził (po tel do pawełka z warzawy) i byli sporo w plecy. Później zostali wystalkowani i admini grupy zaczeli się nawzajem #!$%@? ze
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: właśnie nie wiem, najpierw z ich wpisów na fb wynikało że całe zakupy z zodiaka zostały na S17, później major i konon podali inną wersję wydarzeń, że to zabrali. Oni pokasowali wpisy nie z wszystkiego zrobiono screena, więc nie wiadomo ostatecznie
  • Odpowiedz