Wpis z mikrobloga

@2ndLaw: Wiesz, skarbie, to nie jest 'zabawa'. To jest akcja solidarnościowa z 67-letnim panem z Białej Podlaskiej, któremu o 6:30 rano wpakowała się do domu policja i skonfiskowała m. in. telefony jego wnuków. Ciebie to pewnie nie obchodzi, ale są ludzie, których obchodzi.
  • Odpowiedz
@Andreth: Daj linka do wiarygodnego źródła, które potwierdzi, że ta pani faktycznie została zwinięta za ten czyn.
Swoją drogą to ubieranie pomników i figurek jest tak infantylne i skuteczne jak malowanie kolorowa kredą po chodniku.
  • Odpowiedz
To jest akcja solidarnościowa z 67-letnim panem z Białej Podlaskiej, któremu o 6:30 rano wpakowała się do domu policja i skonfiskowała m. in. telefony jego wnuków.


@Andreth: Czyli zaczęło się PiS aresztuje o 6 rano niewinne osoby.
  • Odpowiedz
Daj linka do wiarygodnego źródła, które potwierdzi, że ta pani faktycznie została zwinięta za ten czyn.


@looonger: Nie dam, bo nie wiem, jak definiujesz "wiarygodne źródło". Ja to wiem z FB tej pani, dla mnie wiarygodnej.

Swoją drogą to ubieranie pomników i figurek jest tak infantylne i skuteczne jak malowanie kolorowa kredą po chodniku.


@looonger: I jedno, i drugie jest skuteczne, jak każda masowa akcja solidarnościowa, o ile
  • Odpowiedz
To jest akcja solidarnościowa z 67-letnim panem z Białej Podlaskiej, któremu o 6:30 rano wpakowała się do domu policja i skonfiskowała m. in. telefony jego wnuków. Ciebie to pewnie nie obchodzi, ale są ludzie, których obchodzi.


@Andreth: Ja dla przykładu zdaję sobie z tego sprawę, i wciąż uważam, że to jest zwyczajnie słabe, bo to jest zwyczajnie wpieprzanie polityki nie tam gdzie trzeba (a Bajkowy Szlak ma się do polityki
  • Odpowiedz