Wpis z mikrobloga

Aktualnie taki skład na początek. Trochę szaleństwa z Hudsonem-Odoi ale młodzian się prezentuje bardzo dobrze w sparingach a na Hazarda nie ma co liczyć w pierwszych kolejkach. Willian też dopiero co zaczął trenować więc mam nadzieję, że Sarri da pograć w lidze Hudsonowi. No i czekam jeszcze na ostatnie sparingi LFC czy będzie szansa żeby Firmino wyszedł od 1 kolejki na boisko. Jakieś sugestie?
#fpl
Pobierz Lukasz95 - Aktualnie taki skład na początek. Trochę szaleństwa z Hudsonem-Odoi ale mł...
źródło: comment_woNoqcVjEeS4IJJEqxvBi7yTDqzh9IwV.jpg
  • 9
@Kalypsoo: czyli Hudson powinien zagrać, bo wychodzi w każdym sparingu :D Zobaczymy jeszcze jutrzejszy mecz z City. Jeżeli tam Hudson-Odoi się dobrze pokaże to powinien grać w początkowych kolejkach
@Lukasz95: Fajnie to wyglada ale poszukalbym mozliwosci upgrade'u Eriksena do Sancheza. Sanchez powinien grac jako napastnik na GW1 i jest materialem na kapitana przeciwko mocno oslabionemu Leicester.
@Pietal: Jest to do przemyślenia chociaż chyba wolałbym zmienić Sane a zostawić Eriksena. Jakoś jestem przywiązany do Duńczyka w FPL, od dobrych 3-4 sezonów zawsze jest w składzie. Tylko znowu taka zmiana wiąże się chyba z kupnem Moraty za Firmino, a jak tego łamagi nikt nie nastrzeli to żadnych punktów z niego nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż z drugiej strony statystyki Moraty i Firmino są
@Lukasz95: Masz w skladzie dwoch obroncow za 5.0, zmienisz to na rotacje po 4.5 i juz masz milion albo zalozysz ze AWB to pewniak i zejdziesz z Pereiry na Peltiera z Cardiff za 4.0 ktory tez powinien grac i juz masz milion potrzebny do upgrade'u.
@Pietal: Chyba zaryzykuje z tym Moratą i zastanawiam się nad Jonnym Castro za Tarkowskiego. Pereira raczej zostanie, bo ma całkiem dobre statystyki z Porto i mam nadzieję, że przeniesie to na Premier League. Nie ma Mahreza to powinien mieć trochę miejsca na prawej flance.