Wpis z mikrobloga

@ziemniag: bez sinic bałtyk też toksyczny, brudny, niebezpieczny.. wszyscy szczają na plaży do morza, prądy zwrotne itp. jechac nad bałtyk i uczestniczyć w tym parawaniarsko januszowym festynie, za ciężką kasę, trzeba być... no właśnie...
  • Odpowiedz
1. pukać w jajko.
2. pompować budyń,
3. blaszczyć pytonga,
4. pucować torpedę,
5. czochrać predatora,
6. czesać pafnucego,
7. młócić capa,
8. jechać jasia,
9. marszczyć freda,
10. bić wacława,
11. trzepać prącie,
12. smyrać gwoździa,
13. śmigać wala,
14. pstrykać pytę,
15. pienić rurę,
16. muskać pieniek,
17. drapać konara,
18. fałdować mutona,
19. męczyć pałę,
20. fasować szwunga,
21. tasować dżordża,
22. strugać rysia,
23. obierać parówkę,
24. trząchać
  • Odpowiedz
@Pankrzan3000: Śmieszne też było, jak niemiecka młodzież na stacji pkp, łowiła na paczkę papierosów rzucaną na sznurku, polskich ledwo przytomnych woodstokowiczów leżących na całym peronie w oczekiwaniu na pociąg do domu.
Po prostu weszli na kładkę i z góry rzucali paczkę papierosów na sznurku i śmiali się, bo te zwierzęta walczyły o nią i chciały ją łapać.
  • Odpowiedz
@Pankrzan3000: Nie jestem w pozycji, żeby cokolwiek proponować. Jak mówię, że się czuję #!$%@?, czuję się odpychany, że pojawia się coraz większy dystans między nami, to jest gadane, że marudzę. Ty zaś w ogóle o swoim samopoczuciu rozmawiać nie chcesz, więc też nie wiem na czym stoję.
  • Odpowiedz
@Pankrzan3000: DECYZJA WYKONAWCZA KOMISJI zmieniająca decyzję wykonawczą C(2011)5500 final w odniesieniu do tytułu i wykazu dokumentów uzupełniających, które powinny przedstawić osoby składające wniosek o wizę w Chinach
  • Odpowiedz
Pasta o dyskusji naukowej
Widzieliście kiedyś na żywo prawdziwą naukową dyskusję? Ja miałem okazję wczoraj w jednej uczestniczyć. Przygotowałem prezentację o metylacji DNA (trudne zagadnienie), produkowałem się pół godziny, ale dobrze poszło. Ostatni slajd, na nim ”dziękuję za uwagę”, mówię:
- Dziękuję za uwagę. Czy ktoś ma jakieś pytania albo komentarze?
Atmosfera na sali trochę się rozluźniła. Głos zabrał doktor habilitowany Karwiński:
- Z całym szacunkiem, panie Anonimski, według mnie pańska prezentacja
  • Odpowiedz
Widzieliście kiedyś na żywo prawdziwą naukową dyskusję? Ja miałem okazję wczoraj w jednej uczestniczyć. Przygotowałem prezentację o metylacji DNA (trudne zagadnienie), produkowałem się pół godziny, ale dobrze poszło. Ostatni slajd, na nim ”dziękuję za uwagę”, mówię:
- Dziękuję za uwagę. Czy ktoś ma jakieś pytania albo komentarze?
Atmosfera na sali trochę się rozluźniła. Głos zabrał doktor habilitowany Karwiński:
- Z całym szacunkiem, panie Anonimski, według mnie pańska prezentacja zawierała szereg błędów. Po
  • Odpowiedz