Wpis z mikrobloga

  • 395
Także stało się. Za godzinę mam samolot i rozpoczynam moja wielka zagraniczna przygodę #emigracja w #uk

Dajcie parę plusów i kopa w dupę na rozruch ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 67
  • Odpowiedz
@fesio: Parę porad kolego:
1) Nie zamykaj się w Polskim towarzystwie... To bardzo ważne. Polacy tworzą mentalne getta, nie chcesz tego.. Sam zmarnowałem wiele lat w taki sposób. Do tego ciężko iść z językiem do przodu jak 80% rozmów prowadzisz po Polsku. Staraj się znaleźć znajomych z innych krajów(co nie znaczy, że masz gardzić polusami xD).
2) Nie bój się zmieniać pracy jak jest #!$%@?, w UK jest mnóstwo pracy.
3)
  • Odpowiedz
@radkiewiczmariusz > No u mnie praca w miescie jest za 2k netto przy kosztach 1100 za kawalerke.A mieszkam w centrum Śląska przy katowicach.Sam chce sprobowac emigracji

Załamka. Mieszkasz w jednym z najlepiej rozwijających się regionów, gdzie bezrobocie jest poniżej 5%, a koszty życia nadal niskie i rozważasz emigrację? Bez obrazy, ale weź pod uwagę, że problem może być w tobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sh2dov: dlaczego nie każdy? Ja pojechałem po technikum bez żadnej wiedzy, popracowałem 3 lata jako robol a teraz kończę studia informatyczne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sh2dov: w sumie racja, ale nie jest wcale tak trudno chyba że ktoś kompletnie języka nie zna i zamierza się uczyć dopiero po przyjeździe chciaz i to nie jest większym problemem
  • Odpowiedz