Wpis z mikrobloga

ale mnie w-------ą te dzieciaki z tagu #danielmagical co próbują zniszczyć firmę niewinnej fryzjerce. Nic złego ta dziewczyna nie zrobiła, a wy już robicie jakieś gównoakcje. Takie z was ludzkie s---------y, że w sumie żenadą dorównujecie patostrimerom z których tak się nabijacie.

#patostreamy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FanyChopak: Czyli jak ktoś broni niewinną kobietę i pisze to bezpośrednio w tagu w którym ludzie ją atakują to jest dziecinny. Za to bronienie ludzi którzy linczują niewinną kobietę tylko dlatego bo "bo była na streamie" jest wzorem do naśladowanie. Ciekawe.

Zastanawia mnie czy niektóre osoby po tym co tu odwalają, dalej potrafią spojrzeć w lustro bez plucia sobie w mordę.
  • Odpowiedz
@PierozekGosi: Nie bardzo ;) Po prostu napisałem co o nich myślę. Liczyłem na większe szczekanie, ale widzę nawet, że są tu osoby które się ze mną zgadzają. Może znajdą się też i takie które przestaną robić z siebie debila biegnącego za tym bydłem. I to mi w sumie wystarczy.

Jak ktoś ma sieczkę w głowie to nic tu po mnie. Nie wszystko robione dla beki jest cool i niektórym w
  • Odpowiedz
@FanyChopak bordo dzieciaku przestań się już kompromitować swoimi tekstami, kobieta nie dostała informacji że w mieszkaniu są kamery, a to przecież podstawa. Rozumiem że taka żałosna kuracyjka jak ty wyszłaby ze swojej dziupli i bez żadnego problemu pokazała się u grubasa na kamerach? Jeśli tak to mogę ci kupić bilet do torunia i zobaczymy jak pryszczaty bordowiec kompromituje się przed widownią
  • Odpowiedz
@WosebaTaKawa: to że ja zwyzywali w donejtach można zrozumieć, weszła do dżungli gdzie obowiązuje prawo dżungli i tu ma rację Fany, ale to że teraz piszą komentarze na jej firmie to zwykle s-----------o i poziom gimbazy, podejrzewam że robi to młodsza część widowni i tu w pełni się zgadzam z piotrgruda.
  • Odpowiedz