Wpis z mikrobloga

@Meriu: nawet za dużo, 64gb to już luz, chyba, że będziesz grać tylko w wersje cyfrowe.

swoją drogą, konsola nie pozwala na wybranie miejsca zapisu po włożeniu karty. po prostu wszystko leci na kartę i nie ma możliwości przeniesienia na pamięć konsoli lol. nawet w wii u była taka opcja. nintendo traktuje swoich klientów jak 8letnie dzieci, jeszcze niech bloki przywrócą zamiast megabajtów.
@Uncy: nie wyraziłem się jasno. chodzi mi o miejsce zapisu gier cyfrowych z eshopa, nie zapisów stanu gry (save). po prostu ściąga na kartę sd i elo. jedyna opcja to skasowanie gry, wyjęcie karty i ściągnięcie na pamięć konsoli. #!$%@? farsa.
@krolik_wie_lepiej: Wiesz co też jestem zniesmaczony, zawsze brałem cię za rozsądniejsza, mądrzejszą osobę, a teraz bezsensownie stajesz w obronie sponsorowanego tekstu, który naraża OPa na dodatkowe wydatki. Nie chodzi wcale o to, że karty wymienione w artykule są złe i nie będą działać z konsolą tylko o to, że wydając większe pieniądze nie zauważysz różnicy.
W sponsorowanym tekście nie napiszą ci wprost, że można kupić tanią kartę i wyjdzie na to
I znów gównoburza bo ośmieliłem się na portalu ze śmiesznymi obrazkami zwrócić komuś uwagę. Chyba trzeba ograniczyć swoją działalność do spamu z goomby bo jakiekolwiek próby dyskusji kończą się tu zawsze w ten sam sposób. "Wielkiemu Panu od Nintendo" no #!$%@?ę... ()