Wpis z mikrobloga

@Uzapi: 11 i 12 sierpnia przez 3 godziny masz większy wysyp wszystkich ewolucji. Do tego stardust x3. Lury standardowo 3h. A każdy złapany Eevee ma nowy atak ale nie ujawniono jaki jeszcze. Podsumowując opłaca się łapać wszelkie ewolucje z włączonym starpiece (najlepiej drugą ewolucje jak Pidgeot dla Pigeya)
@Dryblas: Obstawiam że byłeś na jakimś community event tak jak ja to shiny zawsze jakiś wpadnie. W moim przypadku pierwszy trafił się po godzinie w najgorszym razie. Tak więc tak czy siak shine Eevee zawsze się trafi jak ktoś na event się przejdzie w dobrą miejscówkę. U mnie w mieście to koło 20 pokestopów w parku wszystkie na lurach więc jest co łapać.
@Gryllen: no tak, ale chodzi mi o to, że premiera shiny pokemona i zwiększone szanse na jego złapanie to jednak najważniejsza rzecz na CD, ich kwintesencja, przecież tłumy przychodzą w te dni po to, żeby złapać shiny, a nie żeby grindować dust

bonusowy stardust możesz mieć X razy w roku, lury tak samo
@Dryblas: Dopowiem jeszcze, że dla mnie przez eventy właśnie shiny tracą swoją unikalność. SHIny Squirtle w okularach mam 4 z eventu bo szybko ekipa nasza rozkminiła z których pokestopów jest shiny w okularach jako nagroda z zadania. Tak więc mam Blastoise shiny w okularach 91%. Trochę zbyt łatwe do osiągnięcia.

Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o zwiększoną szansę na shiny. Jednak jest to unikalne wydarzenie bo jak piszesz stardust jest
@Logytaze: Cytując za newsem z wczoraj: "Because Eevee can evolve in many different Pokemon, this extended Community Day adventure will give you the opportunity to explore the wonders of Evolution. On both Saturday, August 11, and Sunday, August 12, the Evolution Pokemon will appear in the wild more frequently for three hours each day,..."

Ostatnie zdanie w olnym tłumaczeniu brzmi: " W sobote 11 sierpnia i w niedzielę 12, ewolucje pokemonów
Ostatnie zdanie w olnym tłumaczeniu brzmi: " W sobote 11 sierpnia i w niedzielę 12, ewolucje pokemonów bedę pojawiać się częsciej na dziko przez 3 godziny każdego dnia".


@Gryllen: a w prawidłowym "...Ewolucyjny Pokemon/Pokemon Ewolucja będzie pojawiał się częściej..."