Wpis z mikrobloga

Żal, nic więcej. Po prostu żal i rozczarowanie. Kibcuje Legii od ponad 10 lat i dawno nie widziałem tak #!$%@? gry w ich wykonaniu. Tutaj nie ma zawodników którzy chcą walczyć za Legie, oddać serducha na boisku poza Kuchemu któremu raz wyjdzie raz nie i Malarzowi. Reszta ma to w dupie, zakochają się w Warszawie, dostaną propozycje z Grecji i uciekną przy lepszej okazji (nie dziwie sie im)

#!$%@? trenera co półroku tutaj nie pomoże, tu trzeba zacząć od góry. Może za Leśbym jakoś zbytnio nie przepadałem, ale podejmował ryzyko które miało sens. Sprowadzenie Ljuboji, awans do LM, zatrudnienie Czerczesowa itp.

Mioduski może i jest dobrym biznesmenem, ale prezesem jest słabym. Wywalenie Magiery nie wiadomo czemu, zatrudnianie trenera który nie ma żadnego doświadczenia. Po czym #!$%@? się tylko samego trenera, a asystenta zostawia który też #!$%@? się zna na piłce. Powinni Klafurica #!$%@?ć po zdobytym mistrzostwie. Do tego kupno Eduardo który już dawno powinien być na emeryturze.

Wszyscy piłkarze z koncówką Ic powinni #!$%@?ć z Legii, Radovic, Antolic, Vesovic niech sie pakuja razem z Klafuriciem.
Rado w pierwszej połowie kompletnie niewidoczny, w drugiej nie wiedziałem czy był na boisku czy nie, nic kompletnie nie wnosił do gry. Klusek też nie wiem czemu nie został zdjęty.

#!$%@? będzie z Pucharów, skończymy jak Wisła, skończy się kasa na wypłaty przepłaconych kopaczy. No ale obym się mylił.

Jestem #!$%@? i #!$%@?, za bledy, brak skladni wybaczcie.
#legia #pilkanozna #mecz
  • 8
skończy się kasa na wypłaty przepłaconych kopaczy. No ale obym się mylił.


@polik95: spoko, mają całe szczęście szymańskiego i niezgodę, sprzedadzą obu może za te 5-6 mln euro i będzie kasa na płace