Wpis z mikrobloga

Ktoś jeszcze żyje pod tym tagiem? XD
Próbuję właśnie odbić Cambrię, 3 sektory wyzwolone (2 mieszkalne i kopalnia), aktualnie atakuję szpital i strasznie ciężko mi idzie, równie ciężko mi szedł uniwersytet (dlatego odpuściłem). Lynx jakby z zezem, Igor podobnie, IMP z 85 celności tak samo. Wojownicy zaś z gównopistolecikami są w stanie zabrać połowę HP mercowi ze spectrą. Co robię źle? Może atakować w nocy? Gram na vanilli.
#jaggedalliance2
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Redesekrator: atak w nocy zawsze na propsie. Dodatkowojak grasz na vanilli i idzie ci ciezko a masz maski gazowe mozesz sie zbunkrowac w jakims domku i strzelic raz. Wszyscy sie zleca i beda wchodzoc jak owce na rzez jeden po drugim

@Redesekrator: uniwersalna taktyka czyli noc + kampienie w domku, na narożniku i oczyszczasz większość mapy, a potem już niedobitki trzeba poszukać tylko. +W jakiej kolejności odbijasz miasta?
#!$%@?, też bym pograł teraz xd
@simon999: właśnie kampienie w szpitalu nie ma sensu, bo wojsko samo kampi w środku XD Omerta -> Drassen -> Drassen SAM -> Cambria (nie wiedziałem za bardzo co zrobić po Drassen, myślałem o Almie, ale poszedłem ostatecznie do Cambrii)
@Redesekrator: Kiedyś też tak grałem, albo jeszcze nawet san mone odwiedzałem przez Cambrią. Najlepiej IMO Alme zaraz po Drassen zaatakować, jest dosyć ciężko ale IMP+1 dobry najemnik i jakieś pierożany do pomocy dają rade, a ze zdobytymi tam zapasami gra już w sumie jest prosta potem.
A co do szpitala to cały czas pozostaje wykorzystywanie narożników+skradanie, przerwania zazwyczaj powinny być na twoją korzyść
@simon999: główny problem właśnie w szpitalu jest taki, że te #!$%@? sobie wychodzą na zewnątrz, budują się w grupki po 3-4 i tak ostrzeliwują mi merców. Próbowałem tak zneutralizować jedną grupę granatem, ale poleciał jakieś 5 metrów w bok od grupy XD Nie wiem jakim cudem, mimo tego że celownik rzutu wskazywał idealnie tam gdzie trzeba