Wpis z mikrobloga

Mam problem z chińczykiem, w skrócie: paczka nierejestrowana, 3 miesiące od wysyłki, nie dotarła.
Spór założony, ali wkroczy do akcji pewnie jutro.
Chińczyk się upiera że pójść na pocztę i żebym mu "proof" przysłał... byłem na poczcie, Pani nie ma dla mnie żadnej paczki, a śledzić jej też nie może. Zapytałem się go jaki "proof" mam mu wrzucić a on, że interfejs śledzenia paczek poczty polskiej, czy go pogięło?

#aliexpress
  • 10
@kmlnvm: Daj znać jak to się rozwnie, bo mam identyczną sytuację (co więcej na track17 od 01.06 jest status doręczono; gówniany SF eParcel) - jutro zakładam spór. Póki co mój majfrend nie chce żadnych dowodów, tylko żebym skontaktowała się z pocztą - ale wiemy jak to wygląda - to przesyłka nierejestrowana, Poczta nic "nie widzi" i nic nie ma...
@kmlnvm: A z ciekawości powiedz, jaki wybrałeś powód sporu? Wiem, że to ważne żeby odpowiednio dobrać powód, a mam z tym teraz problem. Skoro gdzieś tą moją przesyłkę dostarczono to wybrać "wrong adress"?
@Andczej: W takim razie co byś zaproponował? "Logistics tracking problems (ochrona kupującego dobiega końca, a przesyłka jest nadal w transporcie)" ? Czy możliwe jest, że AliExpress jeśli wtedy wkroczy nie powie mi: "tracking mówi, że dostarczona, więc no refund dla Ciebie"?
Czy możliwe jest, że AliExpress jeśli wtedy wkroczy nie powie mi: "tracking mówi, że dostarczona, więc no refund dla Ciebie"?


@judy_jetson: Tak niestety może się zdarzyć. Tag zna takie przypadki.