Wpis z mikrobloga

@spirytussalicylowy: na systemach unixowych pewne rzeczy robi się po prostu wygodniej
zwłaszcza, że gotowy projekt też przecież na takim będzie zainstalowany ;)

a webstorm na windzie tez się może wywalać, powodów może być mnóstwo
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy: Jak WebStorma wywala, to znaczy że trzeba licencję zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki powód? Unixowość. Node jest pod ręką bez kombinowania. Jak ci wywala WebStorma to znaczy że trzeba to zgłosić, bo mój PC ma uptime po kilka tygodni, i uruchomiony PyCharm (taki WebStorm, ale też do Pythona) nawet nie jęknął do tej pory.
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy: ludzie polecają często Visual Studio Code i Atoma, aczkolwiek ja jestem zadowolony z webstorma

zawiesza się i nie da się nic pisać


@spirytussalicylowy: to może trzeba znaleźć rozwiązanie problemu? ;)
miałem kiedyś podobnie, ale już nie pamiętam, co dokładnie zrobiłem, pogooglaj :)

tak poza tym, to polecam dodać katalog node_modules do excluded ;)
  • Odpowiedz
@spirytussalicylowy ja miałem problem jak zacząłem robić apki w react native, bez maka nie zbudujesz pod ios (nie biorę pod uwagę robienia hackintosha itp). Oprócz tego wszystko zawsze dawałem radę ogarnąć na windzie. Od biedy używałem wirtualki Ubuntu a i tak działała szybciej niż dwa razy droższe maki kolegów z pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Johnny_: z Windowsem już właściwie nie trzeba się bawić w VMki od kiedy masz WSL :) No chyba że bardzo specyficzne zastosowanie
  • Odpowiedz