Wpis z mikrobloga

#gielda #fatdoggames #gpw #ftg

Ktos mi wyjasni o co w tym chodzi ? I dlaczego akcje fat dog games od 25 lipca stoja w miejscu ?

Na podstawie § 9 ust. 7 i 12 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia zmienić system notowań akcjami spółki FAT DOG GAMES S.A., oznaczonymi kodem "PLSITE000013" - na system notowań jednolitych z jednokrotnym określaniem kursu jednolitego.
  • 21
I dlaczego akcje fat dog games od 25 lipca stoja w miejscu


@Kacman90: z tego co mi wiadomo to dają warunki gorsze niż playway a nie mają żadnego doświadczenia dlatego stoją bo nikt nie chce z nimi współpracować.
@Kacman90: polecam forum bankiera, tam wszystko wyjaśnione

"§ 9 ust. 7 i 12 czyli w przypadku rozwiązania lub wygaśnięcia umowy z Animatorem Rynku,
instrumenty finansowe danego emitenta notowane są w systemie notowań jednolitych
z dwukrotnym określaniem kursu jednolitego.

Jak ponownie podpiszą umowę z Animatorem Rynku to wrócą na Ciągłe. Po prostu chcieli zmienić animatora rynku i dlatego rozwiązali z nim umowe a prawo jest prawem i bez animatora musiało wejść na
@Kacman90 czekaj cierpliwie. Ja też wsadziłem 5 koła XD średnia zakupu 27 groszy. W iii kwartale wypuszczają gierki, no i będą musieli spompowac kurs, bo będą chcieli upłynnić 65 mln akcji. Dlatego radzę cierpliwie czekać na pierwszą lepszą pompę i #!$%@? z tego #!$%@?. W ogóle widzę że nie warto się pakować zbytnio w New Connect. Wszystkie inne inwestycje mam na plusie, tylko ten shit w dupę narazie.
@Kacman90: aha, ale gdzie?

instrumenty finansowe danego emitenta notowane są w systemie notowań jednolitych

z dwukrotnym określaniem kursu jednolitego.


Jeśli chodzi o powyższe to powinny być fixingi 2 x dziennie (coś koło 11 i 15) a tu zero transakcji od 25.07
@Kacman90: od sierpnia wracają na ciągłe

Uchwała Nr 809/2018 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 lipca 2018 r. w sprawie zmiany systemu notowań akcjami spółki FAT DOG GAMES S.A. na rynku NewConnect

§ 1
Na podstawie § 9 ust. 9 i 12 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia zmienić system notowań akcjami spółki FAT DOG GAMES S.A., oznaczonymi kodem "PLSITE000013" - na system notowań ciągłych.

§
@Kacman90: obserwuj spółkę, zobacz co będzie się dzialo 1wszego - może warto będzie dobierać i zmniejszać srednią. Ja tak robiłem ostatnią z vividem. Miałem średnią pod 5, a jak była spolka w dolku to dokupilem za 3.6 sporo akcji, stad juz nie jest mi tak to wszystko straszne, bo po dzisiejszym rajdzie zrównałem się i jestem na zero. Czasem warto dobierać, ale za mało wiem o grubym psie żeby Ci doradzić.