Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z przepisem na szwedzką Pizzę Africanę, która o zawrót głowy przyprawi każdego przeciwnika ananasa. Przepis został już jakiś czas temu opublikowany na mirko, dlatego dla tych z Was, którzy już go wykonali mam inny opublikowany dziś przepis na polską pizzę góralską, który znajdziecie w powiązanych.

OGŁASZAM RÓWNIEŻ WIELKI KONKURS #kuchniamg78 !!!

Aby wziąć w nim udział należy do niedzieli opublikować na mikroblogu zdjęcie wykonanej przez siebie potrawy z przepisu z tagu #kuchniamg78.

Fajnie jak na zdjęciu znajdzie się karteczka z napisaną datą oraz #kuchniamg78.

Wpis należy opublikować z tagami #kuchniamg78 #gotujzwykopem . Osoba, której wpis najbardziej mi się spodoba otrzyma dowolną koszulkę z oferty sklepu Power Canvas z wysyłką do na terenie polski. Power Canvas jest jednym z partnerów głównych mojej wyprawy "W 100 dni dookoła Europy", w dużej części vlogów występujemy właśnie w ich koszulkach.

____________________________________________

Mam nadzieję, że przepis Wam się spodoba i urozmaici waszą kuchnię. Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z przepisem na szwedzką Pizzę Africanę, ...

źródło: comment_wVeYw8iRInolzR55yAX7qOVciyQnhiOo.jpg

Pobierz
  • 97