Wpis z mikrobloga

Próbuję nauczyć się zbrush, chociaż podstaw. Oglądam tutoriale. Koleś sobie normalnie przeskakuje między róznymi "subtool" a ja nie moge.
Klikam "T" i nic. Makepolymesh i T i też nic. Próbuję zaznaczyć dany subtool czy mesh po prawej - naciskam delete i nic się nie dzieje. Żeby zacząć rysować od nowa muszę uruchomić ponownie program. Co robię źle? ()
Gorszego UI nie mogę sobie wyobrazic. Serio. Tutaj nic nie jest intuicyjne.. NIC.. eh
#zbrush #grafika3d
Pobierz sprawa - Próbuję nauczyć się zbrush, chociaż podstaw. Oglądam tutoriale. Koleś sobie ...
źródło: comment_vO0SbkrE7UL3EYO85HoveNZm5whubwIo.jpg
  • 3
@sprawa: Kocham za to Zbrusha. Próg wejścia ma tak wysoki, że spora część odpada :D
Więc tak. Moja rada to na początek nie używaj takich skrótów jak właśnie przełączanie się między Edit i Draw tylko je klikaj myszką. Ja wiem, że to może się wydać głupie ale w Zbrushu łatwo kliknąć w zly klawisz i dla nowej osoby wszystko się rujnuje bo nie wie co naklikał.
Więc tak. Włącz Zbrusha ->
@chrominancja: Faktycznie, tak dziala. Dziękuje ci prześlicznie
A jak zrobię kilka poly mesh 3d i wyświetlą mi się po prawej stronie to jak mam je usuwać skoro kliknięcie na nie i "delete" nie działa?
Zbrusha chcę ogarnąc tylko w takim stopniu by móc amatorsko się bawić i znać podstawy ;)
Osobiście wolę 3ds maxa czy maye.