Wpis z mikrobloga

Od jakiś 4 tygodni jestem w Anlgii, przez ten czas zdążyłem poznać jakąś część ludzi i wyciągnąć pewne wnioski. Otóż te ,,ciapaki,, ,,zwierzęta,, ,,terroryści,, których dość często tak nazywają Polacy, są bardzo miłymi, pomocnymi ludźmi z którymi można fajnie porozmawiać, gdy czegoś nie wiem albo nie potrafię czegoś zrobić lub gdzie iść to służą pomocą (sami wychodzą z inicjatywą i pytają jak mogą pomóc). Natomiast ,,bracia,, Słowianie (Tutaj mówię tylko o Słowakach bo z nimi miałem tylko kontakt) są największymi ku#wami jakimi można być o pomocy nie myśl, są gburowaci, leniwi, sami biorą najprostszą pracę, a do Ciebie mówią ,,dalej #!$%@? szybciej,, xD, nie asymilują się z innymi, przebywają w swoich grupkach i często gadają tylko po słowacku. Do tego do pracy chodzą z agencji najmniej dni jak się da, żeby móc brać zasiłki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście pewne jednostki nie mogą odpowiadać za całe narody, ale pisze to tylko, żeby nie oceniać książki po okładce, gdzie ,,ciapak ,, to od razu zły a ,,słowianin,, to brat.
#emigracja #przemyslenia #slowianie #islam
  • 7
  • Odpowiedz
Od jakiś 4 tygodni jestem w Anlgii

przez ten czas zdążyłem poznać jakąś część ludzi i wyciągnąć pewne wnioski.

,,ciapaki,, ,,zwierzęta,, ,,terroryści,,

są bardzo miłymi, pomocnymi ludźmi z którymi można fajnie porozmawiać


@krystian-golonka: a o czym rozmawiasz, kozach, bombach czy związkach o odczynie kwasowym? ( ͡
  • Odpowiedz
@sorek:

Osobiście jest to spoko, ale jak chcesz kogoś poznać lepiej to taka ściana bardzo mocno przeszkadza :)


Być może nie jestem w stanie tego określić, jednak myślę, że niektórzy nie stawiają religii ponad wszystko, a i tych z którymi miałem okazje rozmawiać to nie osoby urodzone tutaj nie ma też dużo młodych więc nie mieszkają tu od dziecka.
  • Odpowiedz
są bardzo miłymi, pomocnymi ludźmi z którymi można fajnie porozmawiać, gdy czegoś nie wiem albo nie potrafię czegoś zrobić lub gdzie iść to służą pomocą (sami wychodzą z inicjatywą i pytają jak mogą pomóc).


@krystian-golonka:

Oni są mili tylko na początku, by pokazać, jacy są fajni.

Przeczytaj tę historię: https://kobieta.wp.pl/sa-dwa-typy-polek-ktore-wychodza-za-muzulmanow-mowi-anita-w-domu-meza-w-pakistanie-przezyla-pieklo-6277112114714241a
  • Odpowiedz
@krystian-golonka: to, że są mili to tylko taka dobra mina do złej gry. Liczy się tylko ich partykularny interes. Niestety, ale nie płacą żadnych podatków prowadząc te swoje sklepiki. Zatrudniają w nich na czarno tych którzy są nielegalnie nie płacąc żadnych ubezpieczeń i składek. Bardzo dwulicowi ludzie.
  • Odpowiedz