Wpis z mikrobloga

@planet3437: Patrzę na tej stronie i jest tam napisane, że zestaw zawiera naklejki na karty w pięciu różnych językach. Ciekawe czy w takim razie wystarczy że kupie jeden zestaw i że można grać w tą grę w kilku językach :) Ja bym była bardzo zainteresowana. Może nawet sobie sprawię. Dlaczego ci się nie podoba?
@tusiatko: mam kolejkę, przyjemna gra rodzinna/towarzyska, ale dość szybko się nudzi, raczej dla mniej wytrawnych graczy.. z drugiej strony nie jest jakaś mega droga a świetnie wydana i towrzy b. fajny klimat.. i dobrze wspierać finansowo takie inicjatywy ipnu

edit

jeśli kupisz grę to masz tam faktycznie naklejki w innych językach, ale jeśli już nakleisz te naklejki na inne karty, to ich nie zedrzesz (nie wrócisz do języka polskiego)
@tusiatko: Ja nie grałem, ale planszówka o PRL to raczej nie mój typ. Ja tam wolałbym ratować świat, zgładzać jakąś poczwarę, odkrywać jakieś galaktyki, kupować hotele wiesz coś bardziej doniosłego niż stanie w kolejce :)
@kryv: Nie no ale chętnie chciałabym mieć możliwość zagrania w to po polsku, jak by mi się zachciało :) Kiedyś może będę miała dzieci, to wolałabym z nim grać w to po polsku a nie po angielsku :) A 50 złotych mnie nie zbawi, to jakieś 12 euro to wiesz :)

@planet3437: No ja też bardzo dobrze wspominam jak z braćmi wieczorami w to graliśmy :)