Wpis z mikrobloga

Ludzie chcieli bym opisał swoje projekty, które prowadzę na Steem. Ogólnie mam ich chyba z 4, jeden odrzucę, bo nie jest przydatny wykopowiczom w żaden sposób.

SteemNova - kiedyś o tej grze pisaliśmy. Naszym celem było stworzenie silnika gry na bazie 2Moons, ale na zasadach bazujących w Ogame. Oczywiście kod źródłowy Ogame jest zamknięty, więc nigdy pełnej kompatybilności nie będzie, ale wiele elementów, które były dodane w "oryginalnym" silniku 2Moons zostało usunięte (jakieś DM Collectory itd).

Oczywiście jako, że jest to podpięte pod kryptowaluty, to w grze można zarabiać wspomniane krypto, ale są to bardzo małe sumy - raczej dodatek, z 30 groszy jak się jest dobrym, może więcej (musiałbym każdą transakcję przejrzeć).

W grę gra 857 osób, jeśli ktoś się nie zaloguje przez X czasu to jest usuwany, więc powiedzmy, że w miarę to pewna liczba.

Jaka jest przyszłość gry? Ciężko powiedzieć. Chodzi o to, że gracze już doszli do granic ostatecznych, stracili cel rozbudowy itd. Po prostu im dłużej się gra, tym gra staje się mniej ciekawsza (co kiedyś napisał @wytrzzeszcz). Można rzucać sztabki złota czy gry (o tym niebawem XD), ale myślę, że ciężko wyciągnąć coś więcej z tej gry.

Jedyne na co na razie wpadliśmy (możecie proponować) to zrobienie restartu serwera i stworzenie "Hardcore SteemNova server", gdzie ceny będą wysokie wszystkiego i długi czas budowania. Co oznacza mozolny rozwój na każdym etapie gry, ale potencjalnie (?) grać się będzie bardzo długo. Gra, w której zbudowanie owieczki będzie świętem narodowym zapisanym w konstytucji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście bez przesady, ale np. ceny 10 razy większe niż normalnie. Możecie napisać co sądzicie o tym

https://steemnova.intinte.org/

#bitcoin #kryptowaluty #steem #steemit #strimi #ogame #ferviworld
  • 4
@fervi: Ja się podepnę i podziękuję wszystkim którzy wysłali donejta ferviemu. Oczywiście, on tego nie wymagał od nikogo. Nigdy też nie twierdził że przestanie tłumaczyć jeżeli nie będzie miał nic z tego. Po prostu poza wstawianiem filmów na YT, również liczył na drobne ze steemu, widziałem jak został znienawidzony i olany przez większość tamtej społeczności. Widziałem też że nie czuje się tam dobrze. Chciałem tylko pokazać że tutaj na mirko też
@m00n: Mi też niszczą :/ A ja neutralny byłem zawsze xd No cóż, problem taki, że goście mają 60 Gwiazd śmierci, a ja z 3 (jako administrator) :D Mógłbym sobie wpisać i milion, ale nie oszukuję, bo wiadomo - lipa