Wpis z mikrobloga

Mireczki, kupiłem sobie dzisiaj Stihla RE 129 Plus i chciałbym się zapytać o jakąś dobrą pianownice do tego sprzętu. Ta w zestawie jest #!$%@?. Dodatkowo czy dobrze zrobiłem, że dałem sobie spokój z tym, żeby w myjce był pojemnik oraz pompka na detergent? RE 129 tego nie ma.

Jako, że wchodzę dopiero w temat pucowania samochodów ( będę to robił dla siebie ) to czy moglibyście polecić taki zestaw startowy do samochodu? Karoseria, felgi, środek, tapicerka. Powiedzmy za 5 stówek

Dzięki za wskazówki :)

#detailing #cardetailing
  • 4
@O_ty_Pierunie: jeżeli o pianownice chodzi to najlepszym wyborem będzie PA - przy odpowiednim stężeniu robi gęstą śmietanę która nie spłynie za szybko. Musisz tylko sprawdzić czy występuje wersja do Twojej myjki

Z potrzebnych rzeczy to na pewno tak:
- 2x wiadro z separatorem inaczej zwanym grid guardem - można kupić gotowe GG, można zrobić samemu - będzie taniej
-rękawica do mycia - polecam tą od ADBL za 35 zł bodajże
-Aktywna
@O_ty_Pierunie: Rękawica jest jedyna jedyna słuszna: carpro
Jak bedziesz glinkował to pamietaj... musi byc mokro! mozesz dodac szampon do atomizera i pryskasz co chwilę
Fibry.. poszukaj sobie źródła i przetestuj ich grubość bo czesto sprzedawane są gazety. Do wycierania moze byc np. fluffy recznik, ale poczytaj też o waflowych
Wosk.. collinite 476s lub SOFT99 Fusso