Wpis z mikrobloga

Coraz ciekawiej się robi na MM.
Trzy mecze gdzie ktoś wyszedł z drużyny, w jednym typ po 8 rundach 0 ADR, wyszedł po czym drugi też wyszedł. Drugi mecz, keruje jak się da, strata 2 rund, po 10 rundach 2 wychodzi bo stwierdza że to bez sensu, skończyło się przegraną 16:13 z 2 botami. Trzeci, u mnie dobrało w teamie dwa kałaszki i jednego DMG(ostatni wyszedł to nie wiem xD) a w przeciwnej supreme/orzełki (gdzie tu sens?) Po tych trzech spadłem do LE.
Niedawno na jednej mapie w przeciwnej były 4 goldy i jeden kałach, posypały się reporty bo cziter i wh. Następnie na dust2 dobrało SAME GOLDY w przeciwnej, znowu reporty i płacz na czacie, trust factor spada.
Brak profitu.
Przecież to są jakieś jaja, ciekawe kiedy valve naprawi ten system turniejowy bo to jest bez sensu. Dobiera rangi z dupy, sypią się reporty, potem gra się z jakimiś gównami i spada z rangi, przez co potem jeszcze więcej reportów się dostaje i tak w kółko.


#csgo
  • 6
@KrystJan: nie no tak całkiem serio, nie ma co grać mmow czy faceitow imo, nawet u mnie na 9 lv z premium średnio co 3 mecz trafiał się toxic, który albo sprzedawał info, albo wybiegał z berettami, niedawno kupiłem sobie esea, z całego serca polecam wszystkim, od 3 tygodni grając średnio 2 mecze dziennie ani jednego toxica nie miałem w drużynie, jedyny problem to FPS na słabszych sprzętach, ich klient bardzo