Wpis z mikrobloga

@goly8622: To co się dzieje dzisiaj z ceną w sumie mi zwisa. Wolałbym żeby było taniej ale nie będę płakał. I tak czekam na to co będzie za 10 lat i bez względu na dzisiaj zmierzamy bardzo wysoko. Ja po prostu chcę więcej ;p
Ale nie jestem tu żeby ciułać marne procenty
@goly8622: Oczywiście. Ja się bawię niewielkimi kwotami rekreacyjnie. Przy dużej kwocie nie działąsz racjonalnie, ryzykujesz, człowiek jest zachłanny. Ja się tylko bawię, tak aby nie odczuwać stresu przy tym. Chcesz hazardu? Droga wolna. Najlepiej dokupować cyklicznie bez względu na cenę, na koniec masz uśrednioną i hodl. O to chodzi a nie ciułanie gówna.
To samo bez krypto możesz mieć na forexie przy lewarze x 100. Po #!$%@? btc?
Chcesz to słuchaj
@goly8622: może po prostu nie planowałeś pozycji, kiedy dokładnie zamykasz pozycję ze stratą i kiedy bierzesz profit, bankroll managment to podstawa, wtedy nie obawiasz się pozycji bo wiesz ile stracisz, mniejszy stres bo wiesz co Cię czeka.
@goly8622: jedyne co musisz zrobić żeby być profitowym trejderem to mieć wyższą skuteczność niż risk reward, jeśli ustalasz, że ryzykujesz jedną jednostkę bankrollu żeby wygrać dwie, to musisz być skuteczny w 33% żeby być na zero, skuteczność powyżej tych 33% zmienia Twój status ze spekulanta w inwestora ( ͡º ͜ʖ͡º)