Wpis z mikrobloga

Ale w was jest jadu i zawiści. Okazuje jej publicznie swoją czułość i są razem szczęśliwi. Ale cudzym szczęściem wy się cieszyć nie umiecie, od razu komentarze że go zostawi, że jest z nim tylko dla slawy i nazywanie go miękka pipka. Mężczyznę który jest w stanie publicznie napisać taki rzeczy tylko po to żeby jego kobiecie zrobiło się miło jest twardszy od każdego z was. Szkoda mi was :-(
@krne nie wiem czy dobry, mi by nie pasowało. #!$%@?ąc od wycieczki, ten opis jest tak na wyrost słodki, że aż mdli, a wyobraź to sobie mieć na codzień. Obejrzałam dwa vlogi z jego podróży, nie całe bo nie dałam rady od tego jego romansowania. Serio, jakbym wyznania gimnazjalisty słuchała. Ten do niej krolowo , kotku, i inne które wyparłam a ta tylko milczeniem, bądź mruknęciem komentuje. Nie znam tej dziewczyny i
@podstawczak Są rzeczy, które mówi się między sobą bo to ma znaczenie, świat niekoniecznie musi to poczuć. To tak jak z gadaniem o seksie przez osoby, które nie do końca znasz, a ta osoba się odkrywa. To nie jest to, o czym chcesz słuchać, bo może to spowodować że poczujesz się dziwnie skrępowany. Jak się tak właśnie poczułam, czytając to, jakbym nie powinna tego słyszeć. Jakbym im do sypialni zaglądała (i kuchni)