Wpis z mikrobloga

@cheapbeer: itaka - orient express. Kupowaliśmy w lutym tego roku, było najtaniej - 1700/os. + wiza 100 złotych + 145 obligatoryjne wejścia. To cena tygodniowej objazdowki po Turcji. Jeśli chodzi o sama Kapadocję - hotel Burcu Kaya Hotel w Ortahisar. Tak pięknie, ze nie chciało się go opuszczać. W 100% oddaje klimat Kapadocji. Także pakuj walizkę Mirku i w drogę :)
@cheapbeer: ja rok temu sam ogarniałem tam wyjazd. Nic skomplikowanego. Najlepiej dostać się do Istambułu i później w miarę tanie loty w okolice Goreme. Jakby co to polecam "Hostel Terra Vista". To była jedna z tańszych opcji na nocleg, a widoki z pokoju czy tarasu na dachu hostelu - miazga :-) Ta fota poniżej to właśnie z tarasu hostelu o 5 czy 6 rano (nie było nikogo).

aha, i lot balonem
Pobierz KKKas - @cheapbeer: ja rok temu sam ogarniałem tam wyjazd. Nic skomplikowanego. Najle...
źródło: comment_drKO4eML3qwaafgYxUQJP9029MYeVwSL.jpg
@cheapbeer: tak, codziennie. nawet w dwóch seriach, bo max na raz to chyba 100 balonów w powietrzu. więc jak te ze wschodu słońca już zejdą na ziemię, to wchodzą kolejne.
@cheapbeer: Czasem na jakimś fly4free można wyczaić promocje. Byłem w sierpniu zeszłego roku 10 dni razem z Istambułem. Na Goreme starczyły spokojne chyba z 3-4 dni, a na Stambuł to i miesiąc za mało :-D
@KKKas: prywatny? Nie, 10 osób z naszej wycieczki w jednym koszyku. Z dojazdem i dowozem z hotelu. Podświadomość mówi mi, ze przepłaciliśmy, ale z drugiej strony drugiej takiej okazji w tamtych rejonach nie będzie, teraz kierujemy się już na południe. Minusy zorganizowanej wycieczki objazdowej
@upupiona: ok, to w mojej cenie było chyba 16os (4 "sektory" po 4 osoby) w balonie, ale nie sądzę, że robi to różnicę, bo pilot i tak nim obraca więc ma się widok z każdej strony :-) Wiadomo, że agencje na czymś muszą zarabiać. A czasem po prostu szkoda czasu na szukanie najtańszych opcji.

Udanego wyjazdu!