Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio doswiadczylem przykrosci w relacji z fajna dziewczyna. Mam 25 lat, bylem wczesniej w dwoch zwiazkach, drugi trwal rok ale z roznych powodow po prostu sie posypalo.
Od jakiegos czasu spotykam sie z dziewczyna i zauwazylem ze w tym wieku nie jest zbyt latwo znalezc sobie kobiete która jest bardzo otwarta i czula, tak jakby mialy w glowie zakodowane religijne maniery, a seks traktowaly jako cos swietego. Powodem jest to, że kobiety w tym wieku ... są po prostu znudzone wcześniejszymi relacjami czy zwiazkami. Miały za sobą juz wszystko co chciały lub mogły sprawdzić - seks, ćpanie, imprezowanie. Odczuwam wrażenie że po tym jak już tego doświadczyły to kompletnie nie czują teraz potrzeby aby się starać o inne relacje bo po co skoro juz wiedza jak to wyglada. Moze po prostu trafilem na kiepski przypadek kobiety i mam pecha?

Dwa przypadki:
- Moja druga dziewczyne poznalem nie tam gdize zwykle poznaje ludzi - na pewnym wyjezdzie. Kobieta byla skromna, cicha oraz z bardzo niska samoocena. Jak sama mi powiedziala, nigdy wczesniej nie byla w zwiazku (miala 21 lat a ja 23 gdy sie poznalismy). Zaczeslimy sie kochac 4 miesiace po naszym poznaniu, wczesniej nie byla gotowa lub sie wstydzila. Sama jednak byla bardzo milusia, latala obok mnie, tulila, potrzebowala czulosci i bliskosci i to bylo widac. Nie ukrywam ale podobalo mi sie. Niestety nasze drogi sie rozlaczyly po tym jak przerwala studia i wrocila do domu.
- Kumpel ktory mieszka w na zachodzie mowil ze tam jest kompletnie inny stosunek do randek i zwiazkow, a bliskosc, seks, kontakt fizyczny pojawia sie juz na drugim spotkaniu i to jest po prostu NORMALNE, nikt nie traktuje tego jako cos bardzo zlego. Tak jak w polsce mial problem wejsc w zwiazek, tak tam ma co weekend nowe mozliwosci i moze sobie przebierac jak chce. Nie ma zadnego knucia za plecami, nie ma zadnego ukrywania czy durnych gierek lub testow ze strony kobiety. Kobieta czesto sama od siebie proponuje rozne rzeczy. Kumpel tez nie jest jakis super przystojny, typowy sredniak. Ja nigdy tak daleko na zachodzie nie bylem wiec ciezko mi sie do tego ustosunkowac.

Spotykam sie wiec z taką Martą która jest zimna jak lód. Nie lubi tulenia, nie widac nawet aby pragnela czegos wiecej a kazdy moje obiecie odpycha podkreslajac ze ona tego nie lubi, zadowala ja jedynie fakt ze sie z nia spotkam, wyjde z nia gdzies, zje i odprowadze do domu. Jak zaprosilem ja do siebie na winko to powiedziala ze "nie przyjade bo jeszcze zaciagniesz mnie do lozka". Powiedzialem "no i?" a ona "no teraz sobie jaja robisz" i odmowila przyjscia. Znamy sie niby tylko 2 miesiace, spotykamy sie w miare czesto a ona kompletnie ma wszystko gdzies.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no szokujące, że na Zachodzie jest inaczej. może dlatego, że tam nikt nie nazwie dziewczyny, która miała ons czy fwb szlaufem, a w Polsce już tak? nie dziwię się, że Polki się szanują albo przynajmniej udają, że to robią, skoro za coś takiego mogą zostać napiętnowane, uznane za łatwe, puszczalskie, niegodne związku itd. co zresztą jest całkiem powszechne. w drugą stronę to oczywiście nie działa, a przynajmniej nie w takiej skali.
  • Odpowiedz
PijanaBaba: @kwasnydeszcz:

w drugą stronę to oczywiście nie działa


To nie jest tak że w drugą stronę to nie działa. Żadna kobieta nie powie wprost że woli doświadczonego, więc facet który ma za sobą pare/parenascie zwiazkow bedzie na wygranej pozycji i bedzie w oczach kobiet kims wartosciowym bo kazda chce z nim byc. Oczywiśce wyolbrzymiam, napewno znajda sie takie kobiety ktorym to bedzie przeszkadzac. Tak to juz dziala.
Mi raz
  • Odpowiedz
OkiełznanyNomad: Masz 25 lat a zachowujesz się jakbyś urodził się wczoraj. Wiesz dlaczego za zachodzie jest tak jak jest? Bo tam mężczyźni nie nazwą kobiety łatwej jak pójdzie z nimi do łóżka na pierwszej randce. Tam mężczyźni mają znacznie większą wiedzę o seksie niż u nas, edukacja seksualna jest na zdecydowanie większym poziomie niż u nas. Tam mężczyźni biorą odpowiedzialność za swoje czyny jeżeli chodzi o seks, wiedzą, ze jak nazwą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @kwasnydeszcz: a teraz pojdzmy jeszcze o krok dalej, kto nazywa dziewczyny puszczalskimi? Omegowcy i reszta frajerow, bo skoro laska dala komus innemu na pierwszej to na pewno dlatego ze jest zwykla dziwka. Niestety wielu polakow to zwykle niedorajdy, nawet gdyby stanela przed nimi rozebrana dziewczyna to taki glab nie wiedzialby co z nia zrobic. Nawet byl jakis czas temu wpis goscia ktory zalil sie, ze wyjmuje #!$%@? na wierzcha
  • Odpowiedz
MętnaKrowa: @PijanaBaba bardzo mnie dziwia te opinie o tym ze kobiety chca doswiadczonych facetow. Co jest w tym fajnego? Swiadomosc ze przed toba mial beniza w 30 rozowych? Nie umiem zrozumiec tego cisnienia. Tak jak te rady ze jesli nie miales kobiety to i tak mow ze miales, zmieniaj temat, po co? Co jest takiego dobrego w niebieskim ktory mial iles tam kobiet przed toba? Ja nie mowie o tym ze
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: poczytałem i co? podobne komentarze i tu i tu broniące oraz i tu i tu z negatywnym stosunkiem do tych sytuacji. więc primo? co ty #!$%@?? na siłe chcesz udowodnić ze chłopak ktory rucha wiele lasek powinien być traktowany tak samo jak dziewczyna ktora daje dupy co chwile innemu? spoko niech tak będzie ale to potem z kolezankami nie obgaduj takiej ze dupodajka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: masz racje ze kobiety moga po prostu nie chciec zwiazku i latac za toba. Skoro piszesz ze z tamta bylo super bo latala za toba jak pies to moze po prostu inne nie chca pajacowac? Niebiescy nie chca pajacowac dla rozowych, rozowe tez moga nie chce robic z siebie idiotek. I mam dla ciebie niespodziankę- to tu na wykopie istnieje przekonanie ze zwiazek, kobieta to najlepsze co sie moze przydarzyc
  • Odpowiedz
na siłe chcesz udowodnić ze chłopak ktory rucha wiele lasek powinien być traktowany tak samo jak dziewczyna ktora daje dupy co chwile innemu?


@wiem_wszystko: a nie powinien? zresztą tobie to nie ma co tłumaczyć, skoro dla ciebie chłopak "rucha", a dziewczyna "daje dupy". już samo nazewnictwo implikuje jakie masz do tego podejście XD

spoko niech tak będzie ale to potem z kolezankami nie obgaduj takiej ze dupodajka.


nikt normalny nikogo nie
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: wedlug mnie zadna normalna dziewczyna nie bedzie chciala takiego faceta. To prawda ze spolecznie to jest akceptowalne, koledzy powiedza ze jestes zajebisty. Ale jaka normalna rozowa takiego chce? To co juz ktos wyzej pisal, co trzeba miec w glowie zeby byc szczesliwa rozowa bo on dla mnie sie zmienil, ruchal co popadnie ale dla mnie jest inny, mnie nie wyrucha i zostawi chociaz z innymi tak robil. Moze jakies idiotki
  • Odpowiedz