Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 474
@AnonimoweMirkoWyznania najwidoczniej dla niego najwazniejsze jest Twoje samopoczucie, jesli dzieki temu zabiegowi znikna twoje kompleksy to dla was obojga bedzie tylko lepiej. Jemu jest bez roznicy, abys ty sie dobrze czula
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: faceci nigdy nie zrozumieją kobiet, a kobiety facetów. On się z tobą zgadza, bo chcę żebyś była szczęśliwa. Po co komu nieszczęśliwa kobieta? Dlaczego oczekujesz, żeby ci odradzał uszczesliwienie samej siebie? Wystające wargi nie są niczym strasznym, ani niesamowitym. Jestem pewien, że on to akceptuję i lubi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: każda "Bożenka" ma swój urok, więc myślę, że Twoje kompleksy są bezpodstawne, ale tak to już bywa z kompleksami.

Co do chłopaka, to myślę, że nie masz o co kręcić gówno-burzy, bo nic złego nie powiedział. To, że nie zaczął Cię namawiać do zrezygnowania z zabiegu nie znaczy, że mu się nie podoba. Poprostu jak sama napisałaś wiedział o Twoim kompleksie, więc mniej, czy bardziej mógł się spodziewać, że kiedyś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tutaj jakiś wykopek oznajmił, że bedzie się uczył sam chirurgii od podstaw, także za 3 miesiące możesz do niego iść na zabieg. Specyfika narządu, ktory chcesz zoperować powoduje, że nie będziesz musiała płacić za operację. Możliwe, że jeszcze ci doplaci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A może raczej mu przeszkadzają Twoje kompleksy i (potencjalnie) wynikająca z nich niepewność w łóżku? Trzeba najpierw kochać siebie, dopiero potem można w pełni kochać innych. Też miałam kompleksy, bo mam figurę typu gruszki (co się nie wpisuje w mój kanon piękna), ale mojego niebieskiego chyba bardziej wcoorviało moje ciągłe narzekanie, niż taki "defekt". Dlatego pieprzyć kompleksy.

Jeśli wiesz, że nie dasz rady tego zaakceptować na 1020%, to sobie zrób
  • Odpowiedz