Wpis z mikrobloga

@podobno_mialem_multikonta: vettel nie chce nikogo kto tylko nawet potencjalnie może zagrozić jego pozycji. Kimi to partner idealny. Mało mówi więc burzy w mediach nie zrobi, nie psioczy oficjalnie że mu bycie drugim nie pasuje, ma swoje lata, tempo ma jakie ma, ale vettelowi generalnie nie grozi. Wcześniej vettel jeździł z Webberem, ktory też nie był już tym z najszybszych, zespół wszystko ustawił pod Niemca. Jak tylko na jeden rok się
  • Odpowiedz
@cienki137: Ogólnie topowe teamy nie są chętne na wariant z dwoma równorzędnymi kierowcami, szególnie gdy rywalizacja jest dość zacięta,w sumie nic w tym dziwnego, korzystniej mieć układ 1-2. Taki Mclaren w 2007 miał Alonso i Hamiltona i skończyło się to wygraną Raikonena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podobno_mialem_multikonta: Ten sezon Formuły jest nadzwyczaj ciekawy dla mnie. od 2 miesięcy śledzę wszystkie ogólnodostępne źródła wiedzy dot. R&D w F1 ale to Ty jesteś dla mnie słownikiem Polsko-Formułowym który co wieczór zamiast Faktów/Wiadomości dostarcza mi niezbędnych informacji ze świata. Szanuję Twoją pracę i dziękuję za to że chce Ci się to robić. A Twoja Szafa niebawem będzie mogła ubiegać się o status inżyniera Mechaniki i Budowy Maszyn.
  • Odpowiedz