Wpis z mikrobloga

Mirki z #londyn, tak się złożyło, że ze względu na cięcie kosztów oberwę rykoszetem i od 1 września zasilę grono osób niezatrudnionych... (°°

Więc jeżeli komuś obiło się o uszy, że jest dostępna u Was jakaś praca (niestety programowanie odpada, jestem na to zbyt głupi, więc domyslam się że z góry 3/4 ofert odpada xD) w jakiejkolwiek branży to dajcie znać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@dynamitri: potrafię zjeść Big Maka w półtorej minuty, zwalniają mnie z pozycji menedżera oddziału firmy przelewowej

Albo w sumie nie tyle co zwalniają, co po prostu przekazują obsługę biura firmie trzeciej, która nie da mi takich samych warunków, a nie mam zamiaru wracać pracować do Polski, więc zostało mi szukać innej pracy xD
@tptak: będę szczery bo nie chcę sobie ani nikomu innemu nie robić nadziei, jeśli chodzi o wsparcie techniczne to nigdy nie zajmowałem się tym zawodowo (zdarzało mi się nad tym pracować, ale nie w ramach standardowych obowiązków pracy, a jeśli chodzi o te specyfikacje to przejrzałem i wydaje mi się, że na dany moment to mnie przerasta

@dynamitri: jak potrzeba kogoś od soszjal midiów to daj znać xD