Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa bardzo często jeździ w rodzinne strony, tak często że nawet moja rodzina dogryza mi że pewnie jeździ tam do jakiegoś faceta. Wczoraj też pojechała do rodziny na cały weekend od razu po pracy.. wysłała mi ok. północy screenshota z jakimś ciuchem i niechcący wysłała mi też wiadomość w górnej części belki od jakiegoś typa którego na oczy wcześniej nie widziałem a jesteśmy w związku 3 lata. Wychodzi że muszą się dobrze znać skoro piszą o północy... myślicie że jak wróci do domu to powinienem przycisnąć ją żeby mi pokazała wiadomości z tym jej "przyjacielem" którego na oczy wcześniej nie widziałem? A i jeszcze dodam że ona ma 300 zdjęć na fb i ani jednego ze mną, mi to generalnie nie przeszkadza ale teraz byłoby jasne czemu mnie tak na fb ukrywa.
#zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje

Czy powinienem przycisnąć ją żeby pokazała mi o czym piszą?

  • Jeszcze jak 81.3% (344)
  • Poproś a jeśli nie będzie chciała to uszanuj 12.3% (52)
  • Nie kontroluj jej 6.4% (27)

Oddanych głosów: 423

  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O NIE MOJA KOBIETA MA KOLEGÓW I ROZMAWIAJO O PÓŁNOCY CZAISZ TO O PÓŁNOCY NA PEWNO SIE RUCHAJO RU CHA JO ŻADNA KOBIETA NIE POWINNA MIEĆ INNYCH ZNAJOMYCH A SZCZEGÓLNIE TAKICH Z KTÓRYMI SIE ROZMAWIA O PÓŁNOCY A TO SZMACIURA #!$%@? RUCHA SIE TAM W STRONACH RODZINNYCH W DOMU RODZINNYM Z JAKIMŚ CHADEM A ZA SCIANĄ JEJ MAMA ŚPI LOSZKI TO COORVY
  • Odpowiedz
@consummatumest: chyba okres masz, ze takoe emocjonalne wysrywy nam tutaj publikujesz co? Do tego ten caps, ale czego sie nie robi dla plusikow co? Na pewno nie mysli przed wyslaniem wiaadomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do samego tematu to gosc dobrze kombinuje i jezeli jest taka sytuacja o ktorej pisze to ma prawo miec pewne obawy, bo takie cos co ona odstawia jest lekko podejrzane.

Nic
  • Odpowiedz
@consummatumest: zaufanie, zaufaniem ale tutaj jest zbyt dużo dziwnych zbiegów okoliczności:
1. laska ukrywa swojego faceta na fb mimo że ma tam kilkaset zdjęć
2. Bardzo często jeździ w swoje rodzinne strony
3. Pisze z jakimś typkiem którego OP wcześniej na oczy nie widział i to raczej nie jest zwykły kolega bo ze zwykłymi znajomymi nie pisze się o tej godzinie.
  • Odpowiedz
@Annaroth: a nie mam okresu, nie trafiłeś. problemu z hormonami też nie mam. po prostu mnie niesamowicie bawi to, jak #!$%@? z wykopu od razu srają w gacie, że bolec na boku, że różowe się puszczają, bo dziewczyna rozmawia z kimś o północy, kogo on nie zna. no nie musi znać wszystkich kolegów swojej dziewczyny, chyba, że chce się bawić w toksyczne związki.
bo wraca często do domu? no może ma
  • Odpowiedz
2. Bardzo często jeździ w swoje rodzinne strony

3. Pisze z jakimś typkiem którego OP wcześniej na oczy nie widział i to raczej nie jest zwykły kolega bo ze zwykłymi znajomymi nie pisze się o tej godzinie.


@Instynkt: ja jeżdżę co dwa tygodnie do moich rodziców, a mam 24 lata - czy ja też mam bolca na boku, czy po prostu lubię odwiedzać swoich rodziców?
w jakich godzinach rozmawia się z
  • Odpowiedz
@consummatumest: no ok, ale zauwaz, ze gosc prosi o rade co zrobic i jaki my mamy poglad na sytuacje. Faktycznie powinien od razu zapytac co to za fagas z ktorym gada, ale teraz tez ma do tego prawo.

No i nie pisze tego z pytaniem jak jej za zdrade plombe na dziaslo sprzedac, aby nie bylo widac, tylko pyta czy ma prawo wiedziec z kim jego laska pisze ( ͡°
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to na pewno zdradza xD
@Annaroth: no co powinien zrobić - no nie wiem... porozmawiać z nią? zapytać kto to jest? :D skąd my mamy wiedzieć czy ona go zdradza? dla mnie to wygląda tak - ona wraca do domu bo lubi spędzać czas z rodzicami, ma jakiegoś kolege z którym czasami rozmawia i napisał do niej o północy i tyle. zero zdrady, zero problemów, zero w11
  • Odpowiedz
@consummatumest: oj wy rozowe takie nieempatyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja rozumiem, ze sama masz kolegow, gadasz z nimi i czesto jezdzisz do rodzicow, z nikim sie tam nie #!$%@?. Dla ciebie to jest standard i z twojej persepktywy takie zachowanie te normalka i zero krzywych akcji.

Tylko, ze nie kazdy ma tak samo jak my i trzeba zakladac rozne scenariusze. Ofc, nie od razu ten najczarniejszy,
  • Odpowiedz
@consummatumest: no to mu pokaże o czym tak piszą i będzie po sprawie, a jeśli będzie się zasłaniać tym że to bardzo osobiste sprawy to znaczy że to nie jest kolega a bliski przyjaciel, bo o tak poufnych sprawach nie dyskutuje się z kolegami, a związek gdzie partnerzy nie znają swoich przyjaciół jest #!$%@? do kwadratu, moja różowa ma 3 takie bliskie przyjaciółki z którymi non stop gada przez telefon i
  • Odpowiedz
@Instynkt: no dokładnie, przyjaciół się zna, ale jakiś tam kolegów/koleżanki już niekoniecznie trzeba znać i jeśli mu pokaże bez problemu wiadomości (chociaż ja bym się mocno #!$%@?ła, gdyby niebieski chciał to przeglądać. pokazałabym mu, bo nie mam nic do ukrycia, ale byłabym #!$%@? na maxa) to sprawa rozwiązana i wtedy mam nadzieje, że op ją przeprosi za głupie przypuszczenia. co nie zmienia faktu, że powinien zareagować od razu, a nie teraz
  • Odpowiedz