Wpis z mikrobloga

Mam pada od xboxa360 oraz jakiś dokupiony nieoryginalny odbiornik podłączony do pc. Po aktualizacji win10 rozłączyło mi te urządzenia i nie wiem jak ja na nowo sparować. Komputer wykrywa urządzenie lecz wyświetla, że sterownik jest niedostępny(który jest zainstalowany ale mam też instalkę). Z tego co pamiętam zawsze w ustawienia->urządzenia był przycisk ,,dodaj sterownik", natomiast teraz widnieje tylko ,,usuń urządzenie". Jakieś porady?
#windows10 #pcmasterrace #pc #gry
  • 9
@Korybant: A najlepiej spróbuj zainstalować sterowniki w trybie bez wymagania podpisu cyfrowego (klikasz uruchom ponownie w menu start trzymając wciśnięty shift, przy restarcie wyskoczy dodatkowe menu, w nim wybierasz rozwiąż problemy, potem ustawienia uruchamiania i wybierasz odpowiedni tryb klawiszem Fx, bodajże F7). Ze sterownikami do pada do PS3 to mi zadziałało, może tu też da radę.
@Korybant: Hmm, tez tak miałem. Wchodziłem w menadżer urzadzen, tam znadowalem tego 'dongla' - własciwosci, sterownik , aktualizuj sterownik i tam wybieralem Microsoft i gdzies tam byl wlasnie bluetooth reciever. Wybieralem go i ponownie sie laczyl.