Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Mam pewien dylemat, ponieważ zakwalifikowałam się na drugi stopień studiów na ekonomię (specjalizacja rachunkowość i podatki) na uwb oraz na zarządzania na politechnice białostockiej (specjalizacja rachunkowość i finanse ACCA lub zwykła rachunkowość i finanse). Czy ktoś z Was studiował na którymś z tych kierunków lub słyszał cokolwiek? Polecacie? Co wybrać? Z góry dziękuję za pomoc.

#kiciochpyta #bialystok #uwb #politechnikabialostocka
  • 4
  • Odpowiedz
@ajcila: Studiowałam ekonomię na uwb specjalizacja rachunkowość i finanse (jeszcze wtedy), licencjat + magisterka.

Ciężko powiedzieć, część ludzi z moich studiów poszła do księgowości, część do banków, a jeszcze większa część nie robi nic związanego z zawodem (jak ja).

Studia programowo były słabe, z czystej rachunkowości czy finansów miałam może 3-4 przedmioty przez 5 lat. Reszta to zapchaj dziury typu 'Ekonomika gospodarki żywnościowej' ,"Ekonomia i środowisko" czy "Gospodarowanie Kapitałem ludzkim" (przedmioty brzmią fajnie, ale prowadzone są na wzór starych podręczników z tymi samymi skryptami od 10
  • Odpowiedz
@ajcila: generalnie jak masz jakieś pytania to dawaj znać, mogę opowiedzieć więcej, czy pokazać jakieś notatki co było na studiach :)
  • Odpowiedz