Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z tagu #audio i #audioboners
Z powodu pozbycia sie mojej tesli na rzecz metra i komunikacji miejskiej, oraz zwiekszenia oszczednosci, poszukuje słuchawek.
Wymagania i hajsy to:
- cena do 1700 pln
- bezprzewodowe
- dobra redukcja hałasu
Przejzalem juz internety i większość ludzi chwali BOSE - podejrzewam ze tutaj duzo pomogło sponsorowanko ale... moze wykopki cos dobrego poleca.
Jutro mam czas, aby zrobic zakupy wiec prosze o pomoc!
Myslalem o Sony WH1000XM2, B&W PX ewentualnie BOSE 35II

#meandhim #kiciochpyta
  • 18
@localgoodness: Sony lepsze. Mam mdr-1000x, czyli starszy model i jestem bardzo zadowolony. XM2 mają dłuższy czas pracy na baterii. Redukcja hałasu moim zdaniem jest lepsza w Sony niż Bose. Poza tym dotykowy panel w Sony sprawuje się bardzo dobrze i jest wygodny. P
@localgoodness: jak masz telefon z Androidem 8.0 to bierz Sony. Kodek LDAC pozwala na prawie bezstratny przysył muzyki przez BT. Bose mają jakiś bieda kodek co sprawia, że maksymalnie można słuchać mp3 320kbps, bo muzyka w lepszej jakości i tak się robi formatem stratnym. A jak masz iPhona to będziesz miał ten sam biedacki kodek na obu słuchawkach
@localgoodness: Możesz obadać recenzje na YT/google generalnie ATH to świetne mobilne słuchawki. Mam ich ATH mx40 całkiem niska półka i grają znacznie lepiej niż hajpowane 3 razy droższe Senki HD600. Dużo rzeczy jest subiektywne, najlepiej samamu przesłuchać. Zacznijmy od tego, że nie napisałeś jaka charakterystyka słuchawek ciebie interesuje.