Wpis z mikrobloga

@savenir:

Po pierwsze - jak już pisano, to nie jest godło. Żeby coś było godłem, musi spełnić konkretne wymagania. I wtedy jak np. dorysujesz na nim #!$%@?, to będzie można powiedzieć, że znieważyłeś godło.

Po drugie - tęcza nie jest znieważająca. W Polsce mamy wolność twórczą i artystyczną i wręcz w ustawie dozwolone są artystyczne przeróbki godła.

Gdyby było inaczej, to musiałbyś przedszkolaków po sądach ciągać, bo to coś poniżej byłoby
Pobierz rzep - @savenir: 

Po pierwsze - jak już pisano, to nie jest godło. Żeby coś było g...
źródło: comment_nL2EFyT1Y3n27tCXSjrYuLcmd6FKfO6e.jpg
@rzep nie jest to może doslowna profanacja, ale doskonale widać do czego bijecie. Dla mnie jest to obraza, koniec kropka. Nawiazujecie do symboli narodowych, takie gadanie że nie jest to pełny symbol to kpina, każdy wie o co wam chodzi. Przerażające jak fanatyczni się okazaliscie, niczym się nie różnicie od prawaków. Na tym kończę tą zabawną dyskusje, nie będę się bawił w uprawianie polityki. Takie jest moje zdanie i uważam, że powinno
@savenir: Oczywiście, że jest nawiązanie do symboli narodowych. Jednocześnie nie jest to godło. Tak samo jak poniższa koszulka jest nawiązaniem do godła, ale godłem nie jest.

Nie wiem na jakiej podstawie należy wg. Ciebie wyciągać konsekwencje. Prawo w Polsce nie zakazuje artystycznych interpretacji na temat symbolów narodowych.
Pobierz rzep - @savenir: Oczywiście, że jest nawiązanie do symboli narodowych. Jednocześnie n...
źródło: comment_Hh5tRdSElZ1jVamB1AUKPgpVRoR2eSw1.jpg
@RedBulik: weź to człowieku usuń idź zrób sobie bluzę z orzełkiem i znakiem Polski Walczącej bo widać że się nudzi na gimnazjalnych wakacjach. PS prokuratura cię zajedzie już zgłosiłem i poleciłem to zrobić moim prawilnym kumplom XD
@steemm o mój intelekt się nie obawiaj, nie trafiliście na prawaka by z wami prowadził gówno dyskusje. Kolejny do listy, sami ignoranci w tym lgbt. Szkoda mi tych którzy nie robią z siebie "pajaców" a będę oceniani przez wasz pryzmat. Kolejny na czarną liste.
o mój intelekt się nie obawiaj, nie trafiliście na prawaka by z wami prowadził gówno dyskusje.


@savenir: oczywiście że się nie obawiam bo go nie ma, skoro obrazą dla ciebie jest coś co nie jest a ni godłem narodowym ani flagą rzeczpospolitej, człowiek inteligentny widzi różnicę, ty po prostu dostajesz wylewu krwi do mózgu bo widzisz tęcze.
@steemm akceptuje w pełni środowiska lgbt, celujecie w symbole narodowe i to jest irytujące. Pokazałeś właśnie swój obszerny mózg, rozróżniasz wiedzę i intelekt prawda? Czuję, że się zniźam do twojego poziomu i to mnie mocno żenuje, tu może być jedyny brak w mojej główce. Hejka okejka agresywny tęczowypasek( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
https://redd.it/91pl83


@RedBulik: ale rak jest w tym linku:

To people not familiar with the subject - Biggest issue there is, is that far right wing movements do that constantly. Change, alter the flag. Adding nazi symbols and such. And they never get any shit for that.


Serio? Prawa strona dodaje NAZISTOWSKIE symbole do Polskiej flagi? #mojrakodwykopuwlasniedostalrakazprzerzutami ( _)

p.s. @savenir symbol narodowy musi spełniać wymagania określone w ustawie.