Wpis z mikrobloga

  • 0
@TimmiTimmi moj idol ? Kto ze niby mexicano ? Ty sie w leb puknij beke sobie krece a ty bierzesz to na powaznie a po za tym jezeli chcialbym na serio dzialac w tej sprawie to moglbym gdyz knur wymyslajac historie dzwoniac na bagiety co chwile i nadajac na menelicano narusza jego "godnosc xD" itp a na to normalnie jest paragraf z tym ze i jeden i drugi sa za tepi by
  • 0
@Barakun91 wg mnie to wogole jest nieporozumienie ze on sobie hula jak chce bez roboty ma wszystko pod ryj podane zaglebcie sie troche w jego historie jak jeszcze matka z bratem zyli co on z nimi wyprawial a ludzie siedza i przyklaskuja na wszystko co grubas wyprawia
  • 0
@Docent_nauk skad stwierdzenie ze jestesmy dziecmi ? Bo nie klaszczemy na to co tam sie dzieje podskakujac jak pajace na sprezynie? Jesli tak to masz jestem dzieckiem.A po za tym to ze ma cyce wieksze niz nie jedna rozowa i 6kg brudu pod kazdym nie czyni go wielkim nie uzywajmy tak duzych slow( ͡º ͜ʖ͡º)
@DITJU_FTP:
Przeczytalem twoj ostatni wpis 3 razy i niewiele z niego zrozumialem. Co to znaczy "masz cala tablice #!$%@? wpisami o nich na miło pod kołdrą albo z ojcem derby pod żądło majora leca pewnie na grubo"? Mam nadzieje, ze bardziej sie postarasz, gdy bedziesz pisal dla MekSIKAno jego pozew sadowy