Wpis z mikrobloga

@czaykowski: No i dobrze, niech się cieszą, że żyją w kraju, który jako jeden z niewielu zawsze był dla nich tolerancyjny i w którym homoseksualizm nigdy nie był karany (nie licząc okresu rozbiorów i okresu okupacji niemieckiej).
  • Odpowiedz
o i dobrze, niech się cieszą, że żyją w kraju, który jako jeden z niewielu zawsze był dla nich tolerancyjny i w którym homoseksualizm nigdy nie był karany (nie licząc okresu rozbiorów i okresu okupacji niemiecki


@glonstar: Dlaczego mają się cieszyć z tego, że 100 lat temu w Polsce nie zabijano za homoseksualizm, skoro żyją tu i teraz w kraju, który jako jeden z niewielu w UE w żaden sposób nie
  • Odpowiedz
@czaykowski: Czy mógłbyś rozwinąć temat? Polska to nie Niemcy, gdzie homoseksualizm był karany obozem koncentracyjnym, i nie UK, gdzie jeszcze po wojnie praktyki homoseksualne były karane. Dlatego za cholerę nie mogę zrozumieć ojkofobii w środowiskach gejowskich. Głupsze byłoby chyba tylko popieranie islamu.

@Papinianus: Nawet w starożytnej Grecji, gdzie homoseksualizm był na porządku dziennym, nie formalizowano tych związków. Ponadto gdybym ja był gejem, to bym nie rejestrował swojego związku, z prostego
  • Odpowiedz
@czaykowski: jakby to była tęczowa flaga to spoko, ale to jest obraza barw narodowych. Dla ścisłości, tak samo obrazą jest wypisywanie KISIELICE DOLNE, czy inny #!$%@?ów, i machanie nią pod skocznią. Flaga i godło to symbole. Tego się nie modyfikuje do żadnych celów. Koniec dyskusji.
  • Odpowiedz
Ponadto gdybym ja był gejem, to bym nie rejestrował swojego związku, z prostego powodu - jak będzie kolejna wojna, i ziemie polskie zostaną opanowane przez jakichś nazistów, islamistów lub innych ludzi nienawidzących gejów, to będą mieli podane na tacy listy ludzi do eliminacji.


@glonstar: Życie w ciągłym strachu zawsze na propsie.
  • Odpowiedz