Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzeci!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Dzisiaj rozstrzygamy Grupę C (trzecia druga z siedmiu).
Głosowanie Grupy B wygrywa z dużą przewagą pasta o soli do zmywarki. Do półfinału awansują też: pasta o serwerowni i pasta o wujku foliarzu (i schronie na działce)
Możecie dalej proponować pasty których udziału nie potwierdziłem w komentarzach - najpopularniejsze requesty pojawią się prawdopodobnie w dodatkowej siódmej grupie G.

Format rozgrywek


Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten wpis.

Dzisiaj głosujemy nad Grupą C i niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzeci!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast ...

źródło: comment_c4QitigJN8op6ULEuZOEZbXEmpbe50iS.jpg

Pobierz

Wybierz swoją ulubioną pastę (Mistrzostwa Past Grupa C)

  • Pasta o Pani Jadwidze 2.1% (88)
  • Pasta o pompowaniu skóry 17.3% (719)
  • Pasta Sam sobie dziadkiem 3.1% (129)
  • Pasta o zemście na siostrze (Harold) 29.0% (1207)
  • Pasta o wnoszeniu rac 10.4% (435)
  • Pasta o ogórkach kiszonych 3.2% (133)
  • Pasta o operatorze koparki 6.1% (254)
  • Pasta o profesorze na uczelni w kabinie 11.9% (495)
  • Pasta o rozjebanym kocie (czipsy i batony) 9.1% (379)
  • Pasta o ostrym jedzeniu 7.8% (325)

Oddanych głosów: 4164

  • 92
  • Odpowiedz
Pasta o pani Jadwidze
Byłem bardzo słabym uczniem, jednak zdawałem z klasy do klasy. Nauczyciele często ułatwiali mi zdanie, dając mi do zrobienia jakieś zadanie dodatkowe, albo pytając z czegoś po lekcjach (żeby klasa się ze mnie nie śmiała). Nauczycielka od matematyki, pani Jadwiga była dość starą i wymagającą nauczycielką, jeżeli ktoś się nie uczy - nie zdaje. Tego dnia na poprawę czekało sporo osób a ja byłem pierwszy w kolejce. Pani
  • Odpowiedz
Pasta o pompowaniu skóry
Mój stary poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, #!$%@?, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebuje przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. #!$%@?, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. #!$%@?, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, #!$%@?, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak
  • Odpowiedz
Pasta Sam sobie dziadkiem
-Miej 23 lata
-Ożeń się z gorącym milfem
-Ona ma córkę w moim wieku
-Mój samotny ojciec myśli, że córka mojej żony jest całkiem calkiem
-Spotykają się przez kilka miesięcy i pobierają
  • Odpowiedz
Pasta o zemście na siostrze (Harold)
miałem 16 lat, mieszkałem wtedy w małym domku z 3 sypialniami z mamą, tatą i siostrą
rodzice są surowi jak skysyn, bardzo chrześcijańscy
ja i moja siostra, mieliśmy swoje własne sypialnie
rodzice pozwalali mi mieć starego kompa w swoim pokoju, pod warunkiem, że obiecam im nie walić konia
wiem, to pojne
  • Odpowiedz
Pasta o wnoszeniu rac
Zastanawiasz się jak kibice wnoszą race na stadion? Otóż już mowie. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrze, a tu grupka łysych sebixow wypina tyłek, a inni ładują tam ogromne ilości rac. Większość z nich była solidnie przecwelona w wiezieniu wiec poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka
  • Odpowiedz
Pasta o ogórkach kiszonych
Anonki jak kisne xD
Siedzimy sobie z sebixami i karynami na zewnątrz, wiadomo grunt to dobra miejscówka hue hue
Podjeżdża furą jakiś Janusz i zaczyny wyrywać Karyny, mówi że u niego na chacie zajebista inba i żeby z nim się zabrały
Karyny nie takie przyziemne nie dają się tak łatwo wyrwać.
Janusz mówi że wszyscy możemy się zabrać.
  • Odpowiedz
Pasta o operatorze koparki
operator koparki - bardzo spoko sprawa, jeździsz sobie po kraju i operujesz koparki
to trochę jak weterynarz

jesteś powiatowym operatorem koparki
masz zgłoszenie, ze na drugim końcu powiatu koparko ładowarka caterpillar 428c ma zwyrodnienie stawu łyżkowego i musisz przepisać smar przeciwbólowy i kąpiele w WD-40
  • Odpowiedz
Pasta o profesorze na uczelni w kabinie
lvl 21
Studbaza
Idziesz się wysrać
Otwierasz pierwszą kabinę
Profesor tam sra
  • Odpowiedz
Pasta o #!$%@? kocie (czipsy i batony)
To uczucie, gdy do mojej siostry przyszedł chłopak i usiadł na jej kocie xD Kot tak bardzo #!$%@?, a związek też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko ziomeczek był z jej chłopaka, a kota #!$%@?ł przypadkiem, bo był czarny jak fotel xD Śmiecham, bo siostra płacze, a ja wale konia za ścianą i przeglądam mirko, a rodzice ją pocieszają, a ja se siedzę
  • Odpowiedz