Wpis z mikrobloga

Jakie jest źródło tego przejścia snatchiego do VP? Bo tak jak staram się być na bieżąco tak w ogóle nie czaję o co chodzi. AGO ciśnie na twitterze z tego bekę co ludzie nie wiem czemu traktują jako potwierdzenie tej plotki a jedyne co ostatnio przeczytałem to plany Białego na odejście po majorze co zwiastuje na totalny rozpad tej drużyny.

Sorry ale nie kupuję tego. VP jedyne co ma do zaoferowania to krótkoterminową dużą kasę z przyszłym full time streamerem, Filipem, który już nie ma żadnego dobrego atrybutu i dwoma młodzianami, którzy będą robić polski team z siedzibą w klubie disco polo w Szczecinie gdzie rezydentem jest Biały.

Sam nie wiem co bym zrobił jakbym zobaczył ofertę z taką kwotą z VP ale Snatchie nie wygląda na kogoś tak nieodpowiedzialnego.

#csgo
  • 8
@Vojak: Są tylko wpisy na twitterze, które nic nie znaczą. Ja podchodzę to tego sceptycznie, ale można sobie hipotetyczne pogadać kto i gdzie :) Prawda jest taka, dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia czegokolwiek to nic nie należy zakładać. Tak samo jak było z Simplem w SK, tyle szumu, a ostatecznie nic z tego nie wyszło. Nie warto się nakręcać.

VP jest jednak lepszą organizacją, lecz aktualnie z niestabilnym składem, ale ten
@Vojak: prawda jest taka, że wszystko sprowadza się do ilości zer na koncie. nawet krótka przygoda w VP nie zrujnowała by mu kariery. z całym szacunkiem dla AGO, ale rozpoznawalności w świecie im jeszcze brakuje, także uwierzę, że snatchie dałby się przekonać do transferu. ale może w ogóle nie jest nic na rzeczy i to tylko plotka, to zupełnie inna sprawa,