Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki

Mój dobry kolega od pewnego czasu intensywnie rozwija niegdyś swoje hobby a dzisiaj pasję, którą są telefony komórkowe. Rozwinęło się to do tego stopnia, że w swojej kolekcji posiada już ponad 1000 różnych modeli. Są to telefony produkowane od lat 80 ubiegłego wieku do najnowszych smartfonów (jednak z naciskiem na te starsze, które moim zdaniem są najbardziej interesujące).

Postanowiłem napisać tego posta, żeby chociaż trochę pomóc koledze w rozgłośnieniu jego "działalności", ponieważ nie ogranicza się on tylko do zbierania i trzymania wszystkiego w swojej szafie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Krok po kroku opisuje swoje eksponaty tworząc charakterystyki i zbierając ciekawostki o każdym z nich. Cześć z jego kolekcji można póki co podziwiać jedynie za pomocą jego strony internetowej:

Link do strony

jednak ostatnio wieksza część jego aktywności skupia się na fejsbuku:
Link do fanpejdża

Jego marzeniem jest otwarcie fizycznego muzeum telefonów, gdzie ludzie mogliby jego kolekcję oglądać na żywo. Mam nadzieję, że kiedyś mu się uda. Dodam tylko, że był niedawno gościem w telewizjach śniadaniowych ( ͡ ͜ʖ ͡)

P.S. Jeśli posiadacie starsze lub nowsze "komórki" lub akcesoria związane z nimi i nie chcecie żeby trafiły na śmietnik to skontaktujcie się z właścicielem fanpejdża lub przez formularz kontaktowy na jego stronie.

#telefony #komorka #gsm
DCane - Cześć Mirki i Mirabelki

Mój dobry kolega od pewnego czasu intensywnie rozw...

źródło: comment_e24cgphsDGSnbEyrF5YrsYNpmUdvDljQ.jpg

Pobierz