Wpis z mikrobloga

Hej, nie ma ktoś na sprzedaż konta? Do tej pory graliśmy rodzinnie na jednym koncie. Mamy 30 lv. Ale dzieci już chcą grać oddzielnie, tylko żadne nie chce zaczynać od początku. Jeśli ktoś uważa że to nie fair to przepraszam. Na razie nie mam lepszego pomysłu niz zakup konta o podobnym lv do tego które mamy razem.
#pokemongo
  • 9
@Karioka2: A ja bym zaczął od nowa, nie dość ze masz pewność ze nie dostaniesz bana, to masz z kim grac, wiec wspólne raidy i expa leci szybko. a teraz taka ilość eventów że nadrobisz szybko i nie popełnisz wcześniejszych błędów. No starym koncie łapcie wszystko a później wymieniajcie się zęby nadrobić braki w pokach.
Ale to moja opinia
Ja w Arkadii, siedząc tam przez tydzień czasami 5 godzin, czasami 6, raz nawet 8 godzin z 30 lucky eggami wbiłem 2 miliony expa, czyli tyle ile potrzeba na 30 poziom :). (bez eventu) To i tak słaby wynik bo lurów nie było cały czas. Raz nawet przed 3 godziny) kolejnego dnia było to samo) nikt nie wrzucał aż na następny dzień kupiłem 40 kont z lurami na allegro :)).