Wpis z mikrobloga

  • 3
@3nriqu3: raczysz żartować. Ten program a.) pozwolił wielu ludziom, wielu rodzinom odzyskać godność b.) wywołał bardzo pozytywne ruchy na rynku pracy umożliwiające m.in. cywilizowanie handlu.
Nie licz na cuda, bo się przeliczysz - wszystko wskazuje na to, że będzie druga kadencja PiS. A jeśli tak będzie, to NIKT nie będzie w stanie już ruszyć wprowadzonych zmian. I to jest świetna wiadomość.
  • Odpowiedz
  • 41
@motaboy nie zwykłem żartować ze spraw tragicznych. "Odzysk godności" - skąd ja znam tę retorykę dla motłochu? Z resztą co to za godność na łańcuchu władzy? No, ale jak władza daje, to po co zastanawiać się skąd bierze? Tak jak wspominałem wcześniej: szkoda tracić czas na jałowe dyskusje. Wystarczy poczekać i ktoś w końcu naleje durniom rozumu do głów.
  • Odpowiedz
  • 4
@3nriqu3: Klasycznie - ogrom pogardy dla innych. Takie postawy jak twoja tym bardziej należy cywilizować. Najlepiej przymusem ekonomicznym właśnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@motaboy: w jaki sposób odzyskali godność? Przecież ci ludzie i tak by mieli wolne w inny dzień. Jak kiedyś pójdziesz do pracy to zobaczysz xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@motaboy: akurat jestem z malej miejscowości i znajomy musiał zwolnić jedną z dwóch dziewczyn przez zakaz handlu bo mu się nie opłaca trzymać dwóch. Moja siostra która pracuje w Biedronce jest wkurzona bo niedziela mimo że wolna jest zmarnowana to musi wstać w poniedziałek na 0:15. A jej współpracownik który studiuje ma utrudnioną pracę i pewnie będzie szukał innej pracy. Jedynie kto jest zadowolony z tej zmiany to mój ojciec ale
  • Odpowiedz