Wpis z mikrobloga

@StaryZdzich Tak a propos, jak już jestem po imprezie i mam więcej czasu... Wydaje mi się, że znasz się na rzeczy. W domu smaruję się Rombalsamem, ale on strasznie śmierdzi i robię to tylko wtedy, gdy wiem, że nie będę zbliżać się do ludzi. Aktualnie sama stosuję tę Ziaję, działa znakomicie, ale jest już na ukończeniu - jestem w ponadmiesięcznej delegacji i mam dostęp do co najwyżej Rossmanna, o ile uda
  • Odpowiedz
@pytaks jeśli doz nie kłamie i mówimy o tej samej ziaji to ma formaldehyd. Powiem Ci ciężko coś polecić, sama szukam ideału - kiedyś była fajna isana med urea, ale nie ma już :( na mojej liście jest właśnie to AA I love you baby, ale tam nie ma mocznika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sprawdzałam na szybko rosska, ale same buble - z nadzieją kliknęłam na evree,
  • Odpowiedz
jeśli doz nie kłamie i mówimy o tej samej ziaji to ma formaldehyd


@StaryZdzich: Sprawdzę skład, jak wrócę do domu. Isana Med była idealna, ale niestety - co jakiś czas marki na siłę "odświeżają" swoje portfolio. Ewentualnie będę kombinować nad innym kremem z mocznikiem, może któryś nie będzie cuchnął tak jak Rombalsam :D
  • Odpowiedz
@pytaks kurła wiem! Zobacz sobie sylveco balsam na rozstępy - tylko nie wiem jak z konsystencją, ale skład molto bene i mocznik w składzie - podobno super pomaga też na wzrastające włoski
  • Odpowiedz