Wpis z mikrobloga

Halo, Błonie, co tu się #!$%@?? Jakoś o 5::20, słabo, bo słabo, ale słyszałem jakieś śpiewy. Tak jakby ktoś #!$%@?ł przez pielgrzymkowy głośnik i jedyne słowa, które zrozumiałem to "śpiewaj dla pana". Pielgrzymka by jednak nie #!$%@?ła przed 6 w sobotę, tak przynajmniej mi się wydaje, więc WTF. Pijaczki to też nie były i chyba nie nagranie.

#bydgoszcz #blonie
  • 7
Nosz ja #!$%@?, jak tu szanować katoli jak #!$%@?ą takie cyrki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sobota, ledwo 5 rano, u mnie bynajmniej nie słabo słychać, tylko tak jakby przechodzili mi po domu krzycząc że to idzie armia pana, i że słychać już armii pana głos, oczywiście mnie obudzili, eh
@voyvv: no to tekst się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też się obudziłem, tylko zanim uzysałem świadomość ;-) to już byli dalej i nie byłem pewien co tam się dzieje
Co za zjeby.
Na Policję #!$%@?ów bym zgłosił jakby mi pod oknem przechodzili. Jak ja słyszałem to z takiej odległości, to co dopiero ci bliżej... Pewnie koło kościoła i cmentarza szli.
Dramat.
@Basik22: a którędy szli? Bo ja tak centralnie na blokowisku i nie byłem pewien, czy słychać od Szubińskiej, czy od Stawowej. Chyba Stawowej, bo może mieli jakąś zbiórkę przy kościele czy coś.
Zły jestem. Mam nadzieję, że nie będzie darcia mordy tej nocy i się wyspię ( ͡° ͜ʖ ͡°)