Wpis z mikrobloga

@tchaikovsky: Na wszelki wypadek zrobię w domu. Dzięki za pomoc. Jak coś odzywaj się pw albo ja będe bo wygląda na to, że będziemy na tym samym kierunku i uczelni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Radud96: wciaz chce znac orientacyjnie prog punktowy bo przez telefon nie mowia ani miejsca na liscie rezerwowej ani progow punktowych wiec nie mam pojecia czy liczyc na 3 ture czy isc od razu gdzies indziej. Znasz kogos kto tam sie dostal i ilosc punktow?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kuba5017 Z tego co wiem rok temu próg był 256? Ale nie wiem czy tyle było na pierwszym czy ostatecznie. Zabezpiecz się pójściem gdzieś indziej
  • Odpowiedz
@Kuba5017: Próg z obecnej tury komisja powinna być w stanie podać. Innych informacji nie wolno im udostępniać.
@Radud96: Próg jest trudny do przewidzenia ze względu na zeszłoroczne zmiany finansowania uczelni (mniejsza liczba miejsc na studiach).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@diwmaron Odebrałem w sobotę. Napisać musiałem oświadczenie/rezygnację i dostałem dokumenty. Jeszcze raz dzięki za informacje. Pewności trochę nie zaszkodzi xD

@tchaikovsky dostarczyłem dziś wszystkie dokumenty. Więc będziemy na tym samym xD
  • Odpowiedz